fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Co może przynieść podróż do miejsca, które przywoła wspomnienia z dzieciństwa? Co, jeśli czas się zatrzyma, aby znów powrócić do tych emocji i poczuć nieograniczoną wolność? Na te pytania odpowiedzi należy szukać w najnowszej kampanii marki Born2be- Somewhere, która odkryje miejsce, w którym każdy poczuje się sobą.

Najnowsza, wiosenna kampania marki Born2be to wyprawa do wymarzonego miejsca, które przypomni głównej bohaterce o nieograniczonej wolności, za którą tak tęskni. Życie wspomnieniami zamieni w podróż, która już na zawsze pomoże jej uświadomić sobie, kim jest i do czego dąży. W towarzystwie przyjaciół i sycylijskich krajobrazów historia o odkrywaniu siebie staje się jeszcze bardziej fascynująca.

Kampania Somewhere to nic innego jak poszukiwanie utraconej wolności i tęsknota za tym, co sprawiało poczucie życia na własnych zasadach. Zestawienie czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i wody uświadamia bohaterce, za czym tak naprawdę tęskniła. Każde miejsce na Sycylii przywołuje duszone w sobie wspomnienia, które wracają ze zdwojoną siłą. W kampanii Somewhere podziwiać można sensualną Scala Dei Turchi, czy w końcu dzikie krajobrazy wulkanu Etna. Sycylijska sceneria idealnie oddaje klimat naturalności i wolności. Odkrywanie szczęścia w tym miejscu nabiera jeszcze większego znaczenia.

Powrót na łono natury to – według Born2be– zwiewna i delikatna garderoba, w której znaczącą rolę odgrywa wygoda oraz funkcjonalność. Marka, coraz bardziej udowadnia, że adaptowanie swoich pomysłów do światowych trendów nie jest jej obce. Motyw przynależności do natury, który był główną inspiracją kampanii doskonale widać w zwiewnych, romantycznych sukienkach oraz luźnych koszulach w pastelowych kolorach. Nie brak również dzianinowych spodni- idealnie korespondujących z dzikimi krajobrazami Etny. Całości dopełniają buty- raz to ciężkie sztyblety, a niekiedy delikatne sandały na słupku. Wszystko w zależności od potrzeb i zmieniających się warunków oraz żywiołów.

Oś kolekcji stanowią również ciekawe stylizacyjne zabiegi tj. łączenie przewiewnych koszul z cięższymi, oversize’owymi marynarkami, a w prześwitujących tkaninach stawianie na popularną warstwowość oraz nawiązanie za pomocą wzorów i odcieni do natury.

Wiosenna kampania Born2be to utrzymane w pastelowej kolorystyce naturalne pejzaże Sycylii ujęte w sensualnym materiale video. Klimatowi wolności i poszukiwaniu tego, co utracone, towarzyszą głębokie dźwięki, po których na końcu wybrzmiewa hasło przewodnie: Zabierz mnie tam, gdzie poczuje się sobą.

Nieważne, w jakim miejscu się znajdziemy, ważne, byśmy pozostali prawdziwi.

Wyrusz w podróż Somewhere już teraz!

www.born2be.pl

Film z kampanii:

Poprzedni

Shake proteinowy Go On – nowość od Sante

Następny

Na wiosnę weź kuchnię pod lupę: 5 miejsc, które najtrudniej posprzątać

Zobacz również to: