fbpx
wtorek, 12 grudnia 2023

W przeciwieństwie do innych branż – takich jak rower, bieganie i narciarstwo – turystyka piesza nie przyniosła jeszcze takiej innowacji, która w diametralny sposób zmieniłaby branżę.

Aż do teraz. Marka Keen przedstawia dwie nowości – buty Ridge Flex i Tempo Flex, stworzone w technologii KEEN.BELLOWS FLEX, która sprawia, że Twój dzień na szlaku będzie kilka razy łatwiejszy.

Trening i fitness wyszły na zewnątrz, a wędrówki stają się ulubionym zajęciem coraz młodszych ludzi, chcących poprawić zarówno zdrowie psychiczne jak i fizyczne, uciekając od technologii. Tak jak pojawienie się rowerów górskich z amortyzacją, e-bike’ów czy nart carvingowych, KEEN.BELLOWS FLEX zmieni sposób podejścia do wypraw – niektórzy będą wędrować dłużej, inni trochę dalej, a jeszcze inni znacznie szybciej. Ridge Flex sprawdzi się bardziej podczas tradycyjnych wędrówek z plecakiem czy wycieczek jednodniowych. Tempo Flex zdecydowanie poprawi warunki miłośników wypraw, którzy szukają lekkiego i niezawodnego sprzętu sportowego podczas szybkich i mniej wymagających wędrówek.

RIDGE FLEX

Co jeśli każdy krok może być łatwiejszy? Łącząc kultowy już but turystyczny Targhee z nową technologią KEEN.BELLOWS FLEX marce Keen udało się zmniejszyć zużycie energii podczas każdego kroku aż o 60%! To oznacza, że wędrowanie będzie łatwiejsze i mniej uciążliwe.

Poza tym, buty są bardziej wytrzymałe – technologia KEEN.BELLOWS FLEX chroni te miejsca, gdzie z czasem pęka inne obuwie. Ridge Flex sprawdzi się podczas każdych warunków pogodowych – dzięki wodoodporności membrany KEEN.DRY i lepszej przyczepności podeszwy KEEN.ALL-TERRAIN.

TEMPO FLEX

To buty dla osób, które szukają crossovera o większej wydajności – zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu. Do sprawdzonej i przetestowanej podeszwy, znanej z modelu EXPLORE Keen dodał nową technologię KEEN.BELLOWS FLEX. Rezultat: maksymalnie zorientowany na wydajność but turystyczny!

Oznacza to przede wszystkim łatwiejsze wędrówki , ponieważ KEEN.BELLOWS FLEX wymaga mniej energii podczas każdego kroku. Buty są lekkie i ultra wygodne, oprócz tego mają wydajną cholewkę z siatki ripstop. To również model idealny na każde warunki – membrana KEEN.DRY chroni przed zamoknięciem a lepszą przyczepność zapewnia podeszwa z gumą KEEN.ALL-TERRAIN.

Oba modele będą dostępne w sprzedaży od marca.

Poprzedni

BeGlossy "Love Yourself"

Następny

Metamorfoza pokoju dziecka – wyczaruj bajkowe wnętrze z Annie Sloan

Zobacz również to: