fbpx
sobota, 18 maja 2024

Na co dzień pracuje w branży IT, a jej największą inspiracją jest Vivienne Westwood – Anna Szyłejko założycielka marki Pudłowska Warsaw, to miłośniczka odważnej mody i artystyczna dusza, której kreatywność i ogromny talent obserwować możemy w nietuzinkowych projektach marki Pudłowska Warsaw.

Fenomen marki polega na charakternych projektach odzieży odszywanej wyłącznie w jednym egzemplarzu. Styl marki to połączenie amerykańskiej energii, berlińskiej ekstrawagancji i buntowniczego podejścia do mody i stylu. Jak sama mówi „Fascynuje mnie połączenie formy z kolorem z dodatkiem nieoczywistości i nieskończoności. Kocham życie i wszystkie jego odsłony.”

W marce Pudłowska Warsaw nie ma powtórzeń. Przypadku. Zawsze jest jeden egzemplarz. Zawsze inny i niepowtarzalny. To sprawia, że kolekcje marki Pudłowska Warsaw są nietuzinkowe, charakterne i pomimo swoich szalonych krojów, kolorów i faktur świetnie sprawdzą się zarówno w casualowych, jak i bardziej wyjściowych stylizacjach.

Ponadto marka oferuje opcję odszycia dowolnego projektu z kolekcji marki na zamówienie. Wejdź na www.pudlowska.com i zainspiruj się magią kolorów!

Photographer: Aneta Walus @aneta_walus
Models: Anna Szyłejko & Anna Zwara @szylejko_ @zwara.ania
Mua & Hair: Oliwia Sadowska @sadowskamaluje
Style: Anna Poniewierska @poniewierskaanna

Poprzedni

Dermokosmetyki i kosmetyki profesjonalne – rewolucja w Twojej codziennej pielęgnacji!

Następny

Jakie produkty do włosów wybrać, aby najlepiej spełniały nasze potrzeby?

Zobacz również to: