fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

KOLEKCJA ALL TERRAIN GEAR OD WRANGLER®

Ciesz się komfortem na świeżym powietrzu dzięki nowej, trwałej i wydajnej odzieży outdoor od Wrangler! Po udanej ekspansji swojej linii odzieży outdoorowej w Stanach Zjednoczonych w 2019 roku, Wrangler, światowa ikona odzieży denimowej i casual, wprowadza do Europy najnowocześniejszą kolekcję odzieży outdoorowej. W debiutanckim sezonie linia All Terrain Gear będzie dostępna na Wrangler.com i Amazon.

All Terrain Gear firmy Wrangler to wydajne funkcje i wszechstronna konstrukcja – zapewnia odzież, która łączy w sobie wysoką wytrzymałość i wygodę; pozwala ubrać się na wyjazdy, niezależnie od tego, czy jesteś miejskim odkrywcą, weekendowym wędrowcem, czy zaprawionym w bojach podróżnikiem.

Kolekcja oferuje szybkoschnące, wodoodporne tkaniny i siateczkową wentylację. Elastyczna i niezawodna tkanina odprowadza wilgoć z wnętrza i odpycha wodę na zewnątrz, dzięki czemu czujesz się komfortowo niezależnie od pogody.

ATG ™ Wrangler® to gwarancja ubrań o wysokiej wydajności, które wyglądają świetnie, chronią przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, zapewniają wygodę podczas wypraw na świeżym powietrzu i suchość w każdych warunkach.

 

Poprzedni

PIELĘGNACJA ANTI-POLLUTION OKIEM EKSPERTA

Następny

Must have na jesień

Zobacz również to: