fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Połączenie wrażliwości Zachodu i europejskiej elegancji

Debiutancka kolekcja zaprojektowana w San Francisco i wykonana we Włoszech obejmuje pięć ręcznie robionych ponadczasowych toreb ze skóry, które staną się perfekcyjnie dobranym i niezbędnym dodatkiem do twojej ulubionej pary jeansów.

Kolekcja Torebek Premium

Torba L jest inspirowana swobodnym i wyluzowanym stylem w nowoczesnym wydaniu naszego autentycznego dziedzictwa Levi’s®. Torby są wyrafinowane i jednocześnie proste, wytworne, ale do noszenia na co dzień.” – Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s®

torebki levis

Produkty Levi’s® to kwintesencja jakości i stylu. Kolekcja L-bag oddaje hołd pierwszej w historii damskiej kolekcji Levi’s®, która powstała w 1934. Każda torba wyprodukowana została we Włoszech przez zespół rzemieślników LCB, firmy z Werony, która od dawna jest partnerem premium Levi’s®. Francuską skórę zabarwiono barwnikami roślinnymi.

Ikonicznego sznytu dodają torebkom detale, jak szczegółowo wykończone elementy z żelaza np. polerowana rekonstrukcja kultowej wszywki Levi’s®.

Modele L Belt BagiL Saddle Bag występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Pozostałe wersje: L Mini Saddle Bag i L Cross Body różnią się wielkością i sposobem noszenia.

Torby zostały zaprojektowane tak, aby stać się nieodłączną częścią garderoby współczesnej kobiety. Tak, jak w przypadku swoich kultowych denimowych projektów, marka także w tej kolekcji stawia na ponadczasowość, estetykę, jakość i uniwersalność.

Skóra od samego początku stanowiła podstawowy składnik DNA marki. Levi Strauss powstało w 1853 roku w San Francisco, jako sklep pasmanteryjny sprzedający skórzane buty, paski i rękawiczki hodowcom bydła oraz górnikom. Dopiero dwadzieścia lat później marka zaczęła produkować odzież z denimu. Kolekcja L bag czerpie z autentycznego dziedzictwa Zachodu, co widać w wysokiej jakości ręcznie wykonanych detalach ze skóry i żelaza.

Kolekcja toreb L bag pojawi się 12 września w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasachoraz na www.levi.com, a ich ceny rozpoczynają się od 669 PLN.

Poprzedni

I sprawisz, że wrócę do prochu

Następny

Włącz naturalną pielęgnację zębów z natureON

Zobacz również to: