fbpx
sobota, 18 maja 2024

Najnowsza kampania marki Born2be SS2021 to próba przeniesienia się do miejsca, w którym nie doścignie nas aktualna rzeczywistość. To wariacja na temat kolorów natury – uzupełnionymi o denimowe looki. W czasie, w którym codzienność zabrania nam podróżować, marka zabiera nas do barwnych wspomnień, które pozwolą, chociaż na chwile przyjrzeć się głębiej sobie i swoim potrzebom.

Jednak głównym motywem kampanii jest dążenie do samoakceptacji bez względu na narzucone nam konwenanse. To poszukiwanie siebie w sklonowanym świecie, który dyktuje nam jak mamy funkcjonować. Osią kampanii ‘SS 2021’ jest więc życie w zgodzie ze sobą i swoimi zasadami. Podążenie własnymi ścieżkami staje się więc pewnego rodzaju luksusem, które wydawać by się mogło, powinno stanowić synonim wolności.

BORN2BE Wyspa Kobiet

Przyjrzenie się naturze było jedną z inspiracji do stworzenia kampanii. Utrzymane w ciepłej tonacji zdjęcia pozwoliły na oddanie klimatu wschodzącego słońca i nadmorskiego klimatu. Motywy natury widać również w stylizacjach, które głównie składają się z pasteli oraz kolorów ziemi- nawiązując tym samym do aktualnych, światowych trendów. Nie zabrakło luźnych sukienek, dzianinowych sweterków oraz ultra modnego denimu, sandałów i. Jeśli chodzi o produkt flagowy marki-obuwie, marka proponuje sandały na lekkim obcasie, czółenka oraz modne obuwie sportowe na podwyższonej platformie.

Jeśli pragniecie poczuć nadchodzącą wiosnę, zobaczcie już teraz efekty najnowszej kampanii na www.born2be.pl!

video: https://youtu.be/Z1bX3xqzENEcreditsy:

cinematographer: Szymon Dudka

stylists: Sebastian Łuszczek, Anna Akińcza

mua: Łucja Siwek, Katarzyna Olkowska

hair: Tomasz Mickiewicz, Kajo Szwed

models: Apolonka, Arleta / AS Management; Julia / Made By MILK; Mikołaj, Adrian / United for Models

set designer: Wiktor Borkowski

production: Oskar Kacprzak

art director: Piotr Majcher

support production: Angelika Kubak, Katarzyna Szafrańska

pr: Karolina Rowińska

Poprzedni

Dzień Kobiet z tołpą

Następny

Żel do brwi INGRID COSMETICS

Zobacz również to: