fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

PARFOIS prezentuje kolekcję przygotowaną specjalnie na Dzień Matki – One of a kind!

Podobnie jak w zeszłym roku, i w tym marka PARFOIS stworzyła linię na Dzień Matki, opartą na idei jednakowych dodatków dla matek i córek. Kolekcja ta -pełna radosnych detali – jest zapowiedzią niezapomnianego dnia, który jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu.

Dla matek i córek lubiących wszystkim się dzielić – wspólnymi chwilami, zabawami i oczywiście dodatkami – PARFOIS zaprojektowała idealne plecaki oraz okulary przeciwsłoneczne.

W kolorze koralowym oraz w czerwieni, plecaki dostępne są w dwóch rozmiarach: normalnym dla mam i mniejszym dla córek.

Oprócz tego marka przygotowała inną propozycję na ten wyjątkowy dzień – dwa zestawy identycznych okularów. W tym samym pudełku znajdziemy jedną parę dla mamy i drugą, mniejszą, dla córki. Parfois zaprojektowała dwa modele okularów – pierwszy typu cat-eye i drugi metalowy i okrągły.

Jako dopełnienie tych zestawów firma przygotowała również pełne kolorów i kształtów chusty oraz srebrny zegarek w limitowanej edycji (srebro X), a także biżuterię ze srebra i stali, w kolorach srebrnym i złotym, na której tematyka miłości wyrażona jest w kształcie serca bądź przez samo słowo love.

Parfois pragnie uczcić więzi pomiędzy matką a córką, oferując kolekcję, która sprawi, że Dzień Matki będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Poprzedni

Victoria's Secret, LIMITOWANA KOLEKCJA PERFUM TEASE DREAMER

Następny

Krówkowe szaleństwo!

Zobacz również to: