Odpowiedzialna kurtka na każdą pogodę!


kurtka na każdą pogodę

Poznaj Ecoriginal – znakomitą kurtkę wypchaną technologiami – także tymi zielonymi. 40 lat pracy nad jakością produktów Timberland podsumowuje kolejnymi innowacjami.

– Wykonana w 100% z materiału reBOTL –> zużyte butelki dostają drugie życie, zostają zrecyklingowane i przerobione przez Timberland na materiały potrzebne do uszycia kurtki, np. poliester

– wegańska izolacja Thermore Ecodown

– wodoodporność dzięki systemom Dryvent i Waterproof

Komfort w każdych warunkach, modny design i etyczny proces produkcji – w Timberland wiedzą, jak stworzyć kurtę idealną. Parka Ecoriginal nie zawiedzie Cię podczas ulewy, niskiej temperatury i przenikliwego wiatru.

Naszpikowana innowacyjnymi technologiami gwarantuje maksymalną wygodę i ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Systemy Dryvent i Waterproof oraz membrana Timberdry nadają kurtce wodoodpornych właściwości, jednocześnie zapewniając właściwą oddychalność.

O komfort termiczny zatroszczy się natomiast izolacja Thermore Ecodown i podwójne zapięcie na suwak i napy. Dodatkowe atuty to regulowany kaptur oraz liczne kieszenie.

Całość powstała z materiału pochodzącego z przetworzonych, plastikowych butelek PET w oparciu o technologię ReBOTL.

Ekologiczny proces produkcji i zapewnienie nieustającego komfortu to wciąż nie wszystko! Parka zachwyca również swoim dopracowanym designem. Najmodniejszy odcień sezonu doskonale współgra ze stylowym fasonem. Całość wyróżni Cię na szarych, nudnych ulicach.

Pamiętaj, zasługujesz na to, co najlepsze!

Materiał: 100% poliester pochodzący z recyklingu

* Waterproof

* ReBOTL™

* Timberdry

* Dryvent

* Thermore Ecodown

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Wędliny z liściem od Sokołowa
Następny MIODOWA PIELĘGNACJA CIAŁA NUXE – RÊVE DE MIEL®