fbpx
wtorek, 21 maja 2024

TO BETTER NIGHTS. TO BETTER DAYS – WRANGLER ICONS

ORVILLE PECK

W JEDNYM SIODLE Z WRANGLER – ORVILLE PECK AMBASADOREM KAMPANII ICONS JESIEŃ-ZIMA 2020!

Gdy w mieście pojawia się tajemniczy, zamaskowany typ spod ciemnej gwiazdy, do tego z gitarą i zespołem, bierz pod rękę swojego partnera i szykuj się na tańce do samego rana. 4 listopada 2020 legendarna marka denimowa Wrangler wypuszcza swoją najnowszą kolekcję jesień-zima 2020, a jej ambasadorem został muzyk i autor piosenek Orville Peck.

Kolekcja jesień-zima 2020 Wrangler to przede wszystkim najpopularniejsze fasony prosto z archiwum marki – kultowe ubrania, które od dekad cieszą się niezwykłą popularnością wśród muzyków, artystów i aktorów i idealnie wpisują w westernowe dziedzictwo marki Wrangler. Ambasadorem kolekcji Icons na jesień-zimę 2020 został Orville Peck – jedna z najjaśniejszych nowych gwiazd na scenie muzyki country.

„Kolekcja Wrangler Icons jest kolejną odsłoną znanych i lubianych klasyków Wrangler inspirowanych 70-letnią historią marki, w której trakcie denim Wrangler stał się ulubieńcem jeźdźców rodeo, buntowników i gwiazd rocka”, mówi Holly Wheeler, wiceprezes ds. Marketingu globalnego. „Od lat ubieramy kowbojów, którzy przełamują granice i Orville Peck nie jest tutaj wyjątkiem. To artysta, który wstrząsnął muzyczną sceną country, dzięki swojemu nowemu ujęciu kowbojskiego ducha i jesteśmy zaszczyceni, że dołączył do grona naszych ikon. Jest wcieleniem dziedzictwa Zachodu w nowoczesnym świecie”.

Nowa kolekcja Wrangler jest stylowym połączeniem kultowych fasonów, nowoczesnych wykończeń i zupełnie nowego spojrzenia. W kolekcji jesień-zima 2020 legendarne modele Icons pozostają synonimem niepowtarzalnego westernowego stylu, a obok nich pojawią się również czarny denim i sztruks oraz dżinsy, koszule i kurtki z niebieskiego denimu, które idealnie scalają całość. Ubrania ze sztruksu to przede wszystkim spodnie i kurtki Sherpa w kolorze czarnym i atramentowym.

Kolekcja Wrangler jesień-zima 2020 będzie dostępna od 4 listopada 2020 na Wrangler.com. Ceny produktów wahają się od 75 € do 109 €.

Więcej informacji dostępnych jest na eu.wrangler.com

Zobacz film reklamowy:

Poprzedni

BeGlossy “Sweater Weather” - niezbędnik każdej “jesieniary”

Następny

Kształt ruin

Zobacz również to: