fbpx
niedziela, 10 grudnia 2023

Otwórz drzwi do ogrodu, w którym ukryte są marzenia. To tutaj odnajdziesz Kolekcję Lunaria: elegancką, pełną blasku i misternego uroku, dla miłośniczek finezyjnej klasyki i rozważnych romantyczek.

Jasny topaz i precyzyjne sploty szlachetnego kruszcu otaczającego kamienie, utkane są w staranne, koronkowe wzory. Drobne kamienie załamują światło pod każdym kątem, tworząc olśniewające pierścionki, naszyjniki i bransoletki.

yes

Magda Dąbrowska w kolekcji Lunaria zawarła liryczną historię klasycznego romansu. Pełną delikatnych, roślinnych ornamentów i magnetyzującego blasku szlachetnych kamieni zamkniętych w złotej oprawie.

„Nieśmiały uśmiech, ale i powłóczyste spojrzenie, subtelność lecz także wewnętrzna moc – to biżuteria dla nieprzeciętnych osobowości”.

W romantycznym ogrodzie Lunaria annua skupia na sobie całą uwagę tylko raz w roku. Zachwycająca obfitość małych, świetlistych księżyców mieni się w słońcu, przyciągając wzrok arcydelikatnym skrzeniem. Czuła i słodka natura tętni marzeniami i emanuje światłem – jak kobieta nosząca tę kolekcję.

Kolekcja Lunaria jest dostępna w sprzedaży w Salonach YES oraz na YES.pl

Poprzedni

Efektowna kolekcja bielizny Change Lingerie na sezon wiosna/lato 2019

Następny

Piękne stopy z Gehwolem - intensywna pielęgnacja w domu

Zobacz również to: