fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Nalu Bodywear to ubrania dla kobiet kochających życie, które śmieją się głośno i tańczą do rana, które są artystkami dnia codziennego, a noszenie ubrań traktują jako element sztuki. Jeżeli te słowa rozbudzają w Tobie emocje, to znak, że jesteś we właściwym miejscu.

W Nalu Bodywear eksplorujemy temat kobiecości i przyglądamy się jej różnych archetypom. Tworzymy od zwiewnych, romantycznych mini sukienek pod długie, wiedźmowe suknie. Wierzymy, że ubrania mają moc do zmiany naszej energii i nastroju. Projektujemy je tak, abyś czuła się w nich najlepszą wersją siebie.

Marka Nalu Bodywear została założona w 2017 roku przez Aleksandrę Hanuszewicz, która po latach podróżowania zamieszkała sama na wsi w rodzinnych stronach. Otoczona przez ciszę i naturę sięgnęła po maszynę krawiecką i zaczęła szyć ubrania dla siebie i przyjaciół. „Nie miałam w planach założenia wielkiej marki. Po prostu lubiłam to robić, a przyjaciele prosili o coraz więcej. Dopiero z czasem zrozumiałam, że to może być coś poważniejszego” opowiada Aleksandra. Pasję do tworzenia ubrań odziedziczyła po dwóch babciach, niespełnionych krawcowych.

Choć pierwsze ubrania Aleksandra szyła samodzielnie, obecnie współpracuje z lokalną szwalnią i wzorcownią w rodzinnym mieście, Słupsku. Nalu Bodywear oferuje tylko naturalne tkaniny, które zostały wyprodukowane w Europie. Marka ma na względzie środowisko, dlatego planując kolekcję, nie tworzy nadprodukcji, a zamiast tego systematycznie doszywa modele, na które jest w danym momencie zainteresowanie.

Styl Nalu Bodywear to przede wszystkim wyraziste, wygodne i kobiece sukienki z kwiecistymi printami, okraszone elementami stylu vintage i boho. Samo zaś rozumienie pojęcia kobiecości ewoluuje wraz z projektantką. „Ubrania, które tworzę, zawsze odpowiadają etapowi w życiu, na którym aktualnie się znajduję. Moje pierwsze były dziewczęce i hipisowskie, bo taka właśnie wtedy byłam. Teraz czuję, że mój seksapil jest nieco bardziej dojrzały i nieprzystępny, dlatego tworzę ubrania, które to jak najlepiej wyrażą” – mówi Aleksandra.

Nalu

Produkty marki Nalu Bodywear dostępne do kupienia na stronie https://nalubodywear.com/ oraz stacjonarnie w Warszawie w showroomie Cloudmine (ul. Paryska 17, Warszawa).

Poprzedni

Ivar i zaginiony diplodok

Następny

Idealna opiekunka

Zobacz również to: