fbpx
sobota, 18 maja 2024

Uczucie orzeźwiającego, chłodnego powietrza na twarzy podczas biegu o poranku; czysta radość, którą czujemy, gdy w końcu uda nam się stanąć na głowie na macie do jogi – nie ma nic lepszego niż bycie aktywnym… poza poczuciem pełnej wolności, swobody ruchu… Poza totalnym komfortem.

Komfort może oznaczać coś innego dla każdej z nas, ale wszystkie kobiety łączy wspólna cecha: zdolność do bycia aktywną w sposób, który odpowiada indywidualnemu stylowi życia i jest pozbawiony ograniczeń i dyskomfortu. Komfort daje nam pewność siebie, a pewność siebie buduje wewnętrzną siłę i wspiera każdą aktywność, którą wybieramy.

Wszechstronność 101

Przykładamy coraz większą uwagę do aktywności fizycznej, ponieważ uwalniane podczas niej endorfiny, pomagają nam czuć się lepiej mentalnie i emocjonalnie. Jeśli chodzi o trening, to nie ma znaczenia, czy to pilates w studio czy w domu, a może intensywny interwał na siłowni, potrzebujemy biustonosza, który zagwarantuje optymalny komfort i wsparcie – komfort, który umożliwia czucie się dobrze zarówno w swoim ciele, jak i umyśle.

Swoboda ruchODZIEŻ SPORTOWAu

Seria Triaction oferuje biustonosze sportowe charakteryzujące się najwyższą lekkością i technologią Stay Dry, która utrzymuje wilgoć z dala od skóry oraz systemem stabilizacji biustu podczas ćwiczeń… Twój trening jeszcze nigdy nie przebiegał tak dobrze!

Połącz biustonosz z legginsami, wykonanymi ze specjalnego materiału oddychającego, dzięki czemu możesz ćwiczyć o każdej porze, każdego dnia, po prostu tak jak lubisz!

Cała linia została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie, dzięki czemu możemy trenować, czując jednocześnie pełne wsparcie.

Comfort My Way, Active My Way!

Poprzedni

Kwasy kosmetyczne w domowej pielęgnacji skóry

Następny

YASUMI zestaw Her – pielęgnacja usłana różami

Zobacz również to: