Ipanema na lato


ipanema

IPANEMA od lat podbija serca kobiet, które latem stawiają na perfekcyjne połączenie najnowszych trendów z poczuciem pełnego komfortu. Klasyczne japonki, klapki i sandałki – bez nich trudno się obejść w gorące, wakacyjne dni; niezależnie, czy spędzamy je w nadmorskich kurortach, na łonie przyrody czy w mieście.

Idealną propozycję dla siebie znajdą tu zarówno fanki niezobowiązującego, sportowego, młodzieżowego stylu, jak i miłośniczki bardziej eleganckich outfitów. Najnowsza kolekcja Ipanemy to nie tylko mnogość różnorodnych modeli, ale i prawdziwa feeria kolorów. Do tego mnóstwo oryginalnych wzorów: botaniczne, animal print, geometryczne i wiele innych.

Buty Ipanema wyróżnia również doskonała jakość i trwałość. Dziś jednak ważne są dla nas nie tylko moda czy komfort, ale też odpowiedzialna produkcja. Buty Ipanema są w 100% wegańskie i w 100% nadają się do recyklingu (są też w 30% wytworzone z materiału z recyklingu). Powstają we własnych fabrykach marki, ze zredukowanym zużyciem wody, energii i zmniejszonym śladem ekologicznym.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Czarny tulipan - poznaj jego super moce w linii Uzdrovisco
Następny YASUMI Calm&Protect Cream codzienny krem do twarzy i ciała, SPF 30