fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

HOW DO YOU FEEL?

Tu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi. Pojęcie normalności jest subiektywne. Nie poddaje się żadnym standardom.

Podobnie indywidualność – także jest osobista. Wykracza poza fizyczne cechy – definiuje unikalny punkt widzenia. W końcu istnieje wiele sposobów, aby żyć, być i czuć.

Podobnie jak od życia i emocji, także od bielizny oczekujemy różnorodności, która pomoże wyzwolić różne strony naszego „ja”. Abyśmy mogły być pewne siebie i czuć się pewnie we własnej skórze, bez kompromisów.

How do you feel?
#ItsPersonal

FLEX SMART

Po udanej premierze Flex Smart w AW22, Triumph dodał nowy model: wszechstronny, wielofunkcyjny biustonosz bez ramiączek, który dostosowuje się do stylu życia każdej kobiety i może być noszony jako bielizna, top treningowy, a nawet jako element codziennej stylizacji. Wykonany w całości z tkaniny pochodzącej z recyklingu, pozwala kobietom żyć spontanicznie, zapewniając niezrównane wsparcie i elastyczność w codziennym funkcjonowaniu.

Kolekcja obejmuje również figi High Leg Brief, które podobnie jak biustonosz dopasowują
się do aktywności i zmieniających się w ciągu dnia ruchów ciała kobiety. Te ergonomiczne majtki, wykonane z miękkiego i lekkiego materiału, zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić naturalne kształty.

PEŁNA OFERTA BIELIZNY MARKI TRIUMPH DOSTĘPNA JEST NA STRONIE:

https://pl.triumph.com/

Poprzedni

Sernik mango z bakaliami

Następny

Odmęty śmierci

Zobacz również to: