HOW DO YOU FEEL? NOWA KOLEKCJA BIELIZNY FLEX SMART MARKI TRIUMPH


HOW DO YOU FEEL?

Tu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi. Pojęcie normalności jest subiektywne. Nie poddaje się żadnym standardom.

Podobnie indywidualność – także jest osobista. Wykracza poza fizyczne cechy – definiuje unikalny punkt widzenia. W końcu istnieje wiele sposobów, aby żyć, być i czuć.

Podobnie jak od życia i emocji, także od bielizny oczekujemy różnorodności, która pomoże wyzwolić różne strony naszego „ja”. Abyśmy mogły być pewne siebie i czuć się pewnie we własnej skórze, bez kompromisów.

How do you feel?
#ItsPersonal

FLEX SMART

Po udanej premierze Flex Smart w AW22, Triumph dodał nowy model: wszechstronny, wielofunkcyjny biustonosz bez ramiączek, który dostosowuje się do stylu życia każdej kobiety i może być noszony jako bielizna, top treningowy, a nawet jako element codziennej stylizacji. Wykonany w całości z tkaniny pochodzącej z recyklingu, pozwala kobietom żyć spontanicznie, zapewniając niezrównane wsparcie i elastyczność w codziennym funkcjonowaniu.

Kolekcja obejmuje również figi High Leg Brief, które podobnie jak biustonosz dopasowują
się do aktywności i zmieniających się w ciągu dnia ruchów ciała kobiety. Te ergonomiczne majtki, wykonane z miękkiego i lekkiego materiału, zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić naturalne kształty.

PEŁNA OFERTA BIELIZNY MARKI TRIUMPH DOSTĘPNA JEST NA STRONIE:

https://pl.triumph.com/

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Kreatywność – czy naprawdę musimy z niej wyrastać?
Następny Odmęty śmierci