fbpx
sobota, 18 maja 2024

Kolekcja Eclectic Nomad od EDITED wprowadza w wakacyjny nastrój wraz z modną mieszanką słonecznych stylizacji. Od boho i batik po sportowy styl, nowa kolekcja bez trudu łączy w sobie wiele odniesień do lat 80. oraz nawiązuje do trendów na nadchodzący sezon.

Tematem przewodnim są lata 80.: podkreślone rękawy w modne wzory i spodnie z wysokim stanem. Detale tej niezapomnianej dekady są łączone z nowymi inspiracjami. Te celowe kontrasty zauważyć można w wielu elementach kolekcji. Typowe kształty lat 80-tych spotykają się z romantycznymi wzorami boho i falbanami. Pastelowe odcienie i tkaniny batikowe mieszają się z jaskrawą odzieżą sportową Częścią kolekcji są również siatkowe dzianiny i jasne dżinsy. Klasyki w odcieniach bieli i beżu nadają linii uniwersalnego charakteru.

Dyrektor ds. Marki Franziska Nellessen i zespół EDITED stworzyli lookbook kolekcji z modelką Ilyą Vermeulen w Kapsztadzie. Kolekcja została zaprojektowana przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i zespół projektowy w Berlinie.
Kolekcja Eclectic Nomad jest dostępna na EDITED.pl i we wszystkich sklepach EDITED.

Poprzedni

Zdrowie całego organizmu zaczyna się w jamie ustnej!

Następny

realme ogłasza datę premiery wyczekiwanej serii realme 6 podczas pierwszej w historii wideokonferencji 2 kwietnia

Zobacz również to: