fbpx
środa, 22 maja 2024

Innowacyjny denim, który zmienia swój kształt razem z ciałem – Lee Jeans zapowiada premierę swoich rewolucyjnych, bardzo elastycznych dżinsów Foreverfit, które pojawią się w kolekcji wiosna-lato 2022.

Te niesamowite nowe dżinsy dla kobiet to coś więcej niż kolejna para elastycznych spodni. Zostały stworzone, by zapewnić noszącym niezrównany komfort i wygodę.

W kampanii promującej dżinsy Foreverfit udział wzięło kilka twórczych influencerek, które zyskały popularność za sprawą stylowych codziennych stylizacji. Pojawią się w niej Amy Ramirez, Julia Sokele, Liv Blankson i Emily Clare Skinner. Wszystkie zgromadziły szerokie grono followersów w mediach społecznościowych i wypróbowały na sobie nowe dżinsy podczas realizowania kampanii.

Dżinsy Foreverfit wykorzystują innowacyjną technologię. Wszystkie fasony są lekkie, wygodne i dopasowują się do sylwetki lub rozmiaru – nawet wtedy, gdy ulegają one zmianie. Elastyczny w 95% materiał powraca do pierwotnego kształtu, dzięki czemu spodnie zawsze leżą idealnie. Tak wysoka zawartość elastycznych włókien sprawia, że dżinsy modelują sylwetkę i nadają jej kształt, również wtedy, gdy zmienia ona swoje wymiary.

„UWIELBIAM JE. SĄ JAK DRUGA SKÓRA I SĄ BARDZO, BARDZO WYGODNE” – @TOKS_AMY

„SĄ BARDZO ELASTYCZNE I LEŻĄ DOSKONALE W NAJWAŻNIEJSZYCH MIEJSCACH” – @EMILYCLARESKINNER

„BARDZO PODOBA MI SIĘ TEN FASON I NA NOWO ZAKOCHAŁAM SIĘ W JEANSACH SKINNY” – @JULIASOAKELE

„SĄ TAK KOMFORTOWE, ŻE ZAPOMINAM, ŻE MAM JE NA SOBIE” – @LIVBLANKSON

Co to oznacza? Nic innego jak to, że dżinsy Foreverfit cały czas świetnie podkreślają sylwetkę i zapewniają wygodę, gdy Twój rozmiar zmienia się na większy. Nie inaczej jest przy zmianie rozmiaru na mniejszy. Dżinsy Foreverfit nadal będą dobrze przylegać do ciała i akcentować jego atuty. Niezmienny poziom komfortu jest tutaj kluczową kwestią. Dżinsy, które dopasowują się do ciała, cały czas zachowując doskonały wygląd, są przełomem w dziedzinie denimu.

„Są bardzo elastyczne i leżą doskonale w najważniejszych miejscach” – mówi influencerka mody Emily Clare Skinner.

„Uwielbiam je” – dodaje Amy Ramirez, znana influencerka zajmująca się modą i stylem życia, która wzięła udział w kampanii promującej dżinsy Foreverfit. „Są jak druga skóra i są bardzo, bardzo wygodne”.

„Na nowo zakochałam się w jeansach skinny” – mówi twórczyni Julia Sokele.

Na tym nie koniec atutów dżinsów Foreverfit. Spodnie te są nie tylko niezwykle wygodne i mają klasyczny wygląd, ale zostały wykonane z bawełny przyjaznej środowisku, dzięki czemu ich produkcja mniej szkodzi środowisku naturalnemu. Najważniejszą zaletą pozostaje jednak uniwersalna „rozmiarówka” – dżinsy Foreverfit znajdzie dla siebie niejedna dziewczyna bez względu na rozmiar i kształt sylwetki. Twórczyni i fotografka Liv Blankson mówi: „Te dżinsy są tak wygodne, że zapominam, że mam je na sobie”. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej, prawda?

Poprzedni

#RAZEM DLA UKRAINY

Następny

Wyższy wymiar męskiego stylu. Linia Super-X Metal – stylowy duet do zadań specjalnych

Zobacz również to: