fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Biustonosze typu minimizer od Triumph optycznie zmniejszają biust o jeden rozmiar miseczki. Idealnie podtrzymują pełniejszy biust, zapewniając komfort noszenia i swobodę ruchu. Wysokiej jakości wykończenie sprawia, że pozostają niewidoczne pod ubraniem.

DLACZEGO MOJE UBRANIA NIE UKŁADAJĄ SIĘ TAK JAK CHCĘ?

Czy kiedykolwiek nosiłaś koszulę zapinaną na guziki, która rozchodziła się na biuście? A może pomimo luźnego swetra, Twój biust za bardzo rzucał się w oczy? Zapewniamy, że nie jesteś sama. To częsty problem kobiet o różnym rozmiarze biustu. Na szczęście istnieje łatwe rozwiązanie, które może pomóc Ci sprawić, że Twoje ubrania będą leżały dokładnie tak jak chcesz. Wystarczy, że sięgniesz po biustonosz typu minimizer od Triumph.

CZY MINIMIZER JEST DLA MNIE?

Nawet jeśli uważasz, że nie masz dużego biustu, możesz korzystać ze wszystkich zalet minimizera. Minimizery oferują dodatkowe wparcie, zapewniają komfort w ciągu dnia i idealnie trzymają biust. To prawda, że są świetne dla kobiet z pełniejszym biustem, ale minimalizowanie optyczne biustu to nie ich jedyna zaleta. Sprawiają, że Twój biust wydaje się bardziej opływowy i naturalny pod odzieżą. Krótko mówiąc, minimizery są świetne dla kobiet, które chcą aby ich biust mniej odznaczał się pod odzieżą. Dodatkowo, są dostępne w szerokiej gamie, od sportowego, przez bez fiszbinowe, aż do koronkowych. Każda z nas znajdzie idealny minimizer dla siebie.

MINIMIZER  wyspa kobiet

MAGIA MINIMIZERA

Niektóre z nas uważają, że mają ograniczone możliwości wyboru odzieży, tylko i wyłącznie przez swój biust. Te kobiety, które miały szansę nosić biustonosz typu minimizer, uważają, że jest w nim coś magicznego. Minimizery optycznie zmniejszają wygląd piersi o jeden rozmiar poprzez odpowiednie rozłożenie ich w miseczkach, co daje Ci wolność jeśli chodzi o wybór odzieży. Miseczki w minimizerach są wysoko zabudowane, często termicznie formowane i delikatnie zaokrąglają biust. Dobrej jakości biustonosz minimizer poza optycznym zmniejszeniem biustu, uwydatnia kształty sylwetki, podkreślając jej zalety.

Biustonosze typu minimzer zajdziemy m.in. w kolekcjach Body Make Up, Infinite Sensation czy True Shape Sensation.

#TogetherWeTriumph www.triumph.com

Poprzedni

Poczuj moc naturalnych witamin. Wiosenna dieta z Sante

Następny

Kosmetyki i owoce

Zobacz również to: