fbpx
piątek, 21 czerwca 2024

Najnowsza kampania #BEMINE marki born2be.pl to ukłon w kierunku romantyzmu. Kampania pokazuje, że każda kobieta może stworzyć swoją niepowtarzalną historię i stać się jednocześnie jej bohaterką. #BEMINE to przestrzeń, w której chodzi o poczucie wyjątkowości-tak bardzo dotąd tłumionej. To metafora wolności i kobiecej siły. Stylistyka najnowszej kampanii to zapowiedź nowego kierunku marki, który już niebawem pokaże kolejne odsłony! Monochromatyczne stylizacje stanowią spójny koncept z główną ideą kampanii, w której pierwszorzędna rola należy do kobiety.

W walentynkowej odsłonie born2be.pl stawia na ponadczasowość.

Minimalistyczna odsłona kolekcji #BEMINE to dążenie do podkreślenia kobiecego piękna za pomocą kolorów kojarzących się z siłą i niepohamowaną wolnością. Styliści marki stawiają na gładkie tkaniny, a paleta kolorystyczna opiera się na różnych odcieniach czerwieni przełamanych klasyczną czernią. To połączenie jest dowodem, że w modzie mniej znaczy więcej, a powrót do sprawdzonej klasyki zawsze się opłaci.

Pierwsza część #BEMINE to delikatne i eleganckie sukienki, które doskonale sprawdzą się podczas kolacji wieczorową porą. W nadchodzącym sezonie nie zabrakło również propozycji dla fanów miejskiego luzu.Wyraziste sportowe sukienki i bluzy będą odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników streetwearu.Na uwagę zasługują przemyślane dodatki w postaci ultra modnych mokasyn i czółenek. Kolekcja zawiera również bogatą ofertę trampek i creepersów. Całości dopełnia minimalistyczna biżuteria.

www.born2be.pl!

Wejdź w świat born2be.pl i zainspiruj się nowościami z najnowszej kampanii
#BEMINE!

Poprzedni

Krem na każdą pogodę

Następny

Trzynasta opowieść

Zobacz również to: