fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

Ludzie mówią, że idealny but trekkingowy to taki, o którym zapominasz, że masz go na nodze. Ze taki but to narzędzie służące aby dotrzeć punktu widokowego lub na szczyt. W KEEN uważają, że buty to jednak coś więcej – to swoiste połączenie z naturą. Sposób, aby się w niej zanurzyć, delektować się szlakiem i cieszyć się tą wielką, piękną kulą, którą nazywamy planetą Ziemią.

DLA FANÓW NATYCHMIASTOWEGO KOMFORTU

W 2005 roku, kiedy pierwszy but Targhee zeskoczył z deski kreślarskiej na szlak, fani oraz ich stopy od razu zwrócili na niego uwagę. Niezwykły komfort w połączeniu z solidną wytrzymałością i wydajnością na szlaku – to jego opis w skrócie. Fani zadawali sobie pytanie: jak coś tak wygodnego może być tak wytrzymałe? Nie każdego dnia pojawia się but, który jest wystarczająco zwinny, aby uczynić stromy teren łatwiejszym, a jednocześnie wystarczająco wytrzymały, aby sprostać milionom luźnych, ostrych kamieni. A jednak to prawda. Zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych wędrowców, buty Targhee oferują możliwości przekraczania swoich granic i odkrywania miejsc, o jakich nigdy nie marzyli.

Każdy but Targhee ma swój własny zestaw unikalnych właściwości, recepturę opracowaną z myślą o tworzeniu butów idealnie dopasowanych do określonych celów i terenu – to właśnie jego sekret.

GDZIE CIEBIE ZABIORĄ TWOJE NOWE BUTY TARGHEE?

Niezależnie od tego czy planujesz podróż życia po Norweskich fiordach lub planujesz weekendowy wypad z rodziną, buty z kolekcji Targhee dadzą Ci wsparcie, wytrzymałość oraz komfort jakiego potrzebujesz.

Poprzedni

Nie wiesz wszystkiego

Następny

Ivar i zaginiony diplodok

Zobacz również to: