fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Miłość, sensacja i dobry humor! „Zmysłowy anioł stróż”, kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, to emocjonujący literacki rollercoaster, który gwarantuje niezapomniane przeżycia. Ten zabawny, ale kipiący od emocji i namiętności romans idealnie sprawdzi się w letnie popołudnia. Premiera już 24 czerwca.

Jet McAlister nie ma w życiu lekko. Ciężko chora matka wymagająca stałej opieki, nieodpowiedzialny ojciec, który przypomina sobie o córce tylko wtedy, gdy potrzebuje pieniędzy, i praca na dwa etaty – w ciągu dnia w kawiarni, w nocy w klubie ze striptizem – mocno dają jej w kość. Ale Jet nie należy do osób, które łatwo się poddają.

Eddie Chavez to jeden z tych facetów, o których można tylko pomarzyć: przystojny, seksowny, czuły i odpowiedzialny. Nic dziwnego, że od razu wpadł Jet w oko. Jednak niska samoocena skutecznie utrudnia dziewczynie kontakty z innymi ludźmi. Jet jest przekonana, że taki mężczyzna jak Eddie nigdy nie odwzajemni jej uczuć. Gra przecież w innej lidze. Co prawda chłopak sprawia wrażenie wyraźnie nią zainteresowanego, ale zakompleksiona i uparta dziewczyna zdaje się tego w ogóle nie zauważać.

Wkrótce do miasta wraca ojciec Jet, który po raz kolejny zadarł z niewłaściwymi ludźmi. Mężczyzna ściąga na córkę kłopoty, z których tylko Eddie i jego koledzy z policji mogą ją wyciągnąć. Chłopak wreszcie będzie miał okazję udowodnić Jet, że nie jest mu obojętna i zawsze może na nim polegać. Ale nieprzywykła do korzystania z pomocy innych Jet zrobi wszystko, by Eddie nie mógł się wykazać. Im dłużej będzie się opierać, tym większe niebezpieczeństwo będzie jej grozić.

„Zmysłowy anioł stróż” to drugi tom niezwykle popularnej serii, która podbiła serca amerykańskich czytelniczek. Kristen Ashley udowadnia w niej, że jak mało kto potrafi łączyć dobry humor z miłosną historią i sensacyjną akcją. Jej powieści to zabawne romanse z intrygą kryminalną w tle, które zadowolą wielbicielki gatunku. Kreowani przez Ashley bohaterowie szybko zyskują sympatię czytelniczek, a wciągająca fabuła i dowcipne dialogi gwarantują doskonałą rozrywkę. Każdy tom stanowi osobną całość, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z uwielbianą przez czytelniczki prozą Kristen Ashley.

Fanpage: facebook.com/KristenAshleyFanclub/

Kristen Ashley – urodziła się w Stanach Zjednoczonych, wychowywała się na farmie, w dużej wielopokoleniowej rodzinie. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętej przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man”. Więcej informacji o autorce i jej twórczości na stronie: www.kristenashley.net.

Poprzedni

Obcas – paryski szyk wciąż w modzie. Buty na obcasie

Następny

Zoom na print!

Zobacz również to: