fbpx
sobota, 18 maja 2024

Oboje są poturbowani przez los, oboje mają swoje sekrety. Każde z nich pragnie zostawić przeszłość za sobą i zbudować szczęśliwą przyszłość. Czy Avery i Cam będą w stanie sobie zaufać i zaopiekować się sobą nawzajem? Jennifer L. Armentrout, autorka uwielbiana na całym świecie, powraca z kolejną historią serii „Zaczekaj na mnie”.

Druga część – „Zaufaj mi” – w księgarniach już od 27 września!

Cameron Hamilton zawsze dostaje to, czego chce – zwłaszcza, jeśli chodzi o kobiety. Ale kiedy przed zajęciami z astronomii wpada na niego Avery, w końcu poznaje dziewczynę, która jest odporna na jego urok. A przynajmniej tak mu się wydaje.

Avery Morgansten skrywa wiele sekretów. Na studia przyjechała z odległego o tysiące mil Teksasu i nieoczekiwanie wzbudza w Camie wiele różnych uczuć. Jest w niej coś, co sprawia, że chłopak od razu chciałby się nią zaopiekować. Tylko czy ona mu na to pozwoli?

Czy burzliwa relacja tej dwójki jest w stanie przerodzić się w prawdziwe uczucie? Czy głęboko skrywane tajemnice nie przekreślą ich wspólnej przeszłości? Wszystko, także miłość potrzebuje przecież zaufania.

„Zaufaj mi” to historia Avery i Cama, których poznaliśmy już w „Zaczekaj na mnie” – książce, którą pokochały miliony! Wydarzenia poznajemy tym razem z perspektywy Camerona. Ta opowieść pozwala zrozumieć, co tak bardzo podobało mu się w Avery i jak wielkim wyzwaniem było dla niego zabieganie o uczucia dziewczyny.

Jennifer L. Armentrout – Mieszka w Shepherdstown w Zachodniej Wirginii. Większość czasu poświęca pisaniu, resztę lekturom, oglądaniu kiepskich filmów o zombie i udawaniu, że pisze. Ma męża, dwa psy, sześć alpak, dwie kozy i pięć owiec. W 2015 roku zdiagnozowano u niej zwyrodnienie barwnikowe siatkówki – rzadko spotykaną, genetycznie uwarunkowaną grupę chorób o charakterze postępującym, które mogą doprowadzić nawet do całkowitej utraty widzenia. Od tego czasu z pasją oddaje się pomocy osobom niewidzącym i niedowidzącym. Zamierza pisać tak długo, jak będzie mogła.

Poprzedni

Nienawidzę, że cię kocham

Następny

Pójdę sama

Zobacz również to: