fbpx
czwartek, 22 lutego 2024

W nauce i miłości przeciwieństwa się przyciągają!

Trzy nowele autorstwa Ali Hazelwood, autorki światowego bestsellera The Love Hypothesis, zebrane w jedną książkę! Trzy ekscytujące historie ze świata STEM, w których młode inżynierki mierzą się z najtrudniejszym jak dotąd życiowym zadaniem – miłością.

„Nienawidzę, że cię kocham” Ali Hazelwood w księgarniach już 27 września!

Ali Hazelwood oddaje w ręce czytelników trzy wciągające nowelki: „Pod jednym dachem”, „Skazani na siebie”, „Poniżej zera”. Książka zawiera też nowy, niepublikowany dotąd, rozdział, który przedstawia te historie z męskiej perspektywy!

Pod jednym dachem

Jako specjalistka w dziedzinie inżynierii środowiskowej Mara wie wszystko o tym, jak nietrwałe potrafią być ekosystemy. Ich przetrwanie często zależy od zachowania równowagi. Równowagi, którą zaburzyć mogą nawet najmniejsze anomalie, a której Liam – jej wredny współlokator – najwyraźniej nie potrafi utrzymać.

Mężczyzna mieszkał samotnie w wielkim domu swojej ciotki, do czasu aż jego połowę odziedziczyła w spadku Mara. Przystojny, umięśniony i pociągający, ale też wiecznie naburmuszony chłopak robi co w jego mocy, by życie pod jednym dachem nie było dla Mary przyjemne. Ona jednak nie zamierza się wyprowadzić. Ale im więcej Mara dowiaduje się o Liamie, tym trudniej jest jej go nienawidzić…

Skazani na siebie

Sadie doskonale zdaje sobie sprawę, że inżynierowie powinni budować mosty, a nie je za sobą palić. Ale jako kobieta po studiach STEM wie również, że każdą teorię można podważyć. Kiedy więc utknęła w windzie z facetem, który kiedyś złamał jej serce, nawet nie myśli o odnowieniu tej relacji.

Nawet w najgorszych scenariuszach nie zakładała, że ich kolejne spotkanie odbędzie się w takich okolicznościach. Sadie nie może się też oprzeć się wrażeniu, że ten oziębły, bezlitosny wróg numer jeden ma w sobie głębię, której się po nim nie spodziewała… Ale nawet głos Eryka nie stopi lodu w jej sercu.

Poniżej zera

Hannah, młoda inżynierka pracująca dla NASA, ma złe przeczucia. Nie dość, że doznała groźnego urazu i utknęła w lodowej rozpadlinie na kole podbiegunowym, to jeszcze jedyną osobą, która może podjąć się misji ratunkowej, jest Ian, jej odwieczny rywal.

Chłopak odgrywał w życiu Hannah różne role: był czarnym charakterem, który próbował zrujnować jej karierę, a także obiektem jej erotycznych snów. Nigdy jednak nie wcielał się w rolę bohatera. Z jakiego powodu teraz ryzykuje życiem, by jej pomóc? I dlaczego jego nagłe przybycie sprawia, że serce Hannah bije szybciej niż na myśl o nadchodzącej zawierusze?

Ali Hazelwood – pochodząca z Włoch autorka bestsellerowej The Love Hypothesis. W wydawnictwie MUZA ukazała się też powieść Love on the Brain. Mieszkała w Japonii i Niemczech, ostatecznie przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, aby robić tam doktorat z neurobiologii. Niedawno została wykładowcą uniwersyteckim. Pisze współczesne powieści romantyczne o kobietach STEM w środowisku akademickim. Gdy nie jest w pracy, spędza czas w towarzystwie męża i kotów. Jej trzy nowelki: „Pod jednym dachem”, „Skazani na siebie”, „Poniżej zera” polscy czytelnicy mogą także przeczytać w wersji ebooka.

Poprzedni

Szokujące liczby

Następny

Zaufaj mi

Zobacz również to: