fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Są takie osoby, na które warto zaczekać

Nominowana do Bestsellerów Empiku 2022, autorka uwielbianego na całym świecie cyklu fantasy „Z krwi i popiołu” – Jennifer L. Armentrout, tym razem zachwyci czytelników powieścią obyczajową. „Zaczekaj na mnie” to pierwszy tom serii, która stała się bestsellerem „New York Timesa”. W księgarniach już od 12 lipca!

Avery Morgansten postanawia rozpocząć studia tysiące mil od domu. To dla niej jedyny sposób, by odciąć się od wydarzeń, które miały miejsce pięć lat wcześniej na halloweenowej imprezie. Wydarzeń, które na zawsze zmieniły jej życie.

Dziewczyna chce ze spokojem patrzeć w przyszłość. Wszystko, na czym jej teraz zależy, to unikanie nadmiernej uwagi otoczenia i znalezienie prawdziwej przyjaźni. Nie myśli o jakiejkolwiek romantycznej relacji, bo po traumatycznych przejściach w przeszłości nie jest jeszcze na nią gotowa. Ale na horyzoncie pojawia się Cameron Hamilton. I chociaż Avery stara się trzymać od niego z daleka, trudno jest jej oprzeć się jego urokowi…

Kiedy wydaje się, że dziewczyna wreszcie odnalazła swoje miejsce i na dobre zadomowiła się na kampusie, zaczyna dostawać maile z pogróżkami. Poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji okazują się bardzo ulotne. Co się wydarzy, gdy jej przeszłość wyjdzie na jaw? Czy jej przyjaciele się od niej odwrócą? I czy Cam będzie walczył o jej uczucia?

„Zaczekaj na mnie” to wzruszająca powieść, która podbiła serca milionów czytelników na całym świecie! Jennifer L. Armentrout pokazuje, że są rzeczy, o które warto walczyć do samego końca oraz osoby, na które warto zaczekać!

Jennifer L. Armentrout – Mieszka w Shepherdstown w Zachodniej Wirginii. Większość czasu poświęca pisaniu, resztę lekturom, oglądaniu kiepskich filmów o zombie i udawaniu, że pisze. Ma męża, dwa psy, sześć alpak, dwie kozy i pięć owiec. W 2015 roku zdiagnozowano u niej zwyrodnienie barwnikowe siatkówki – rzadko spotykaną, genetycznie uwarunkowaną grupę chorób o charakterze postępującym, które mogą doprowadzić nawet do całkowitej utraty widzenia. Od tego czasu z pasją oddaje się pomocy osobom niewidzącym i niedowidzącym. Zamierza pisać tak długo, jak będzie mogła.

Poprzedni

Po drugiej stronie stawu

Następny

EKOwyprawka szkolna dla EKObohatera

Zobacz również to: