fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Romantyczna, wzruszająca i zabawna opowieść o nadziei, przyjaźni i miłości w czasach epidemii. Uwielbiana przez czytelniczki Kennedy Fox porywa wielowarstwową, hipnotyzującą historią dwojga młodych ludzi pochodzących z różnych światów. Czy dzielące Cameron i Elijaha różnice okażą się przeszkodą na drodze do ich szczęścia? „Tylko nie on” zachwyci wielbicielki powieści z motywem hate-love. Premiera książki już 18 sierpnia!

Dziedziczka rodzinnego imperium modowego wartego miliard dolarów, dwudziestodwuletnia Cameron St. James udaje się do górskiej posiadłości swoich rodziców, by z dala od epidemii skupić się na ostatnim semestrze nauki na Uniwersytecie Nowojorskim. Kilka godzin później w willi St. Jamesów niespodziewanie zjawia się Elijah Ross, jej kolega z dzieciństwa, w którym skrycie się podkochiwała, a zarazem najbliższy przyjaciel jej brata, Ryana. Chłopak pochodzi z biednej rodziny – teraz przyjechał w góry, by uciec od swoich współlokatorów, nietraktujących pandemii poważnie.

Nieoczekiwane spotkanie po latach obojgu nie jest na rękę. Cameron i Elijah, kiedyś darzyli się sympatią, dziś się nienawidzą, za wszelką cenę więc starają się wzajemnie unikać. Ale wspólne mieszkanie skutecznie im to uniemożliwia. Z każdym dniem lgną do siebie coraz bardziej, a w przełamywaniu barier pomagają im wieczory zakrapiane alkoholem i oglądanie śmiesznych programów telewizyjnych. Początkowa niechęć szybko przeradza się w coś więcej niż tylko przyjaźń.

„Tylko nie on” to pierwszy tom z serii „Love in Isolation”. Pomysł na książkę zrodził się w głowach autorek pod wpływem pandemii, która zamknęła nas w izolacji i zmusiła do zupełnie nowego sposobu budowania relacji między ludźmi. Historia Cameron i Elijaha obfituje w mnóstwo emocji – wzrusza, podnosi na duchu i wywołuje uśmiech. Podczas lektury czytelniczki będą świadkami stopniowo rozwijającego się uczucia dwojga dawnych przyjaciół, których kontakt urwał się wiele lat temu. Ze względu na czas akcji i okoliczności „Tylko nie on” jest historią bardzo aktualną.

Kennedy Fox to pseudonim duetu autorskiego – Brooke Cumberland i Lyra Parish, specjalistek od romansów. W 2016 roku postanowiły rozpocząć współpracę, pisząc historie, które przyprawiają czytelniczki o rumieńce na policzkach i szybsze bicie serca. Łączy je zamiłowanie do filmów „Masz wiadomość” i „Holiday”. Kiedy nie oglądają komedii romantycznych, szukają nowych pomysłów do swoich powieści.

Poprzedni

Złuszczanie skóry to podstawa. Nietypowe kosmetyki peelingujące i złuszczające do twarzy

Następny

Lista śmierci

Zobacz również to: