fbpx
sobota, 18 maja 2024

Władza, bogactwo, namiętność i… zemsta. Co okaże się najsilniejsze? Czy syn Kostandina jest gotowy, by wejść do świata pozbawionego skrupułów i granic? Jedno jest pewne – Jesper nie ma zamiaru grać drugich skrzypiec. Czy dorówna ojcu? A może tym razem uczeń przerośnie mistrza? „Tirona. Grzechy krwi” to narodziny następcy najbardziej wpływowego i bezwzględnego szefa mafii.

Premiera książki Magdaleny Winnickiej już 19 stycznia!

Magdalena Winnicka rzesze czytelniczek zyskała dzięki serii poświęconej zabójczo przystojnemu, ale i śmiertelnie niebezpiecznemu Kostandinowi Tironie („Kostandin. Grzechy mafii” „Porachunki. Grzechy mafii”, „Przysięga. Grzechy mafii”). W najnowszej książce zabiera czytelników do doskonale znanego im świata, ale od wydarzeń z poprzednich tomów mija wiele lat…

Alicja i Kostandin pragnęli dać synowi namiastkę normalnego życia. Chcąc go chronić, w tajemnicy trzymali to, czym naprawdę zajmuje się ich rodzina. Ale los przygotował dla nich zupełnie inny scenariusz. Niespodziewany rozwój wydarzeń sprawi, że Jesper wkroczy w mafijny świat. Na dobre.

Kiedy spadkobiercy rodu zostaje odebrana kobieta, którą naprawdę kocha, staje się jasne, że prawdziwa wojna dopiero się rozpocznie! W końcu mężczyźni o nazwisku Tirona są w stanie poświęcić wszystko (i wszystkich) dla wybranki serca…

Magdalena Winnicka zachwyca błyskawiczną akcją, w której namiętność idzie krok w krok z brutalnym światem gangsterskich porachunków. Szokuje, rozgrzewa do czerwoności i rzuca czytelnika w wir zdarzeń, z którego nie sposób się wydostać przed poznaniem zakończenia tej historii! A to kolejny już raz dosłownie zwala z nóg!

Magdalena Winnicka – autorka książek „Kostandin. Grzechy mafii”, „Porachunki. Grzechy mafii” i „Przysięga. Grzechy mafii”. Rodowita wrocławianka, od kilku lat mieszkająca w Smolcu. Rocznik 91. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Kocha ludzi, książki, szalone podróże i mocny ryk silnika (choć przy robieniu prawa jazdy na motocykl okazało się, że lepiej sprawdza się w roli pasażera). Niecierpliwa, działająca pod wpływem impulsu, zawsze chętna na ciekawe wyzwania – zwłaszcza te dużego kalibru. Nie do końca z wyboru dzieli łóżko z czterema mężczyznami: dwoma synami, kocurem i narzeczonym, z którym w wolnych chwilach prowadzi firmę importującą samochody.

Poprzedni

SKARB CZAROWNICY

Następny

Dieta Dukana. 4 fazy diety

Zobacz również to: