fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Zasługujesz na to, żeby czuć się lepiej!

Każdemu z nas czasami trudno jest zachować pozytywne nastawienie. Oto książka, w której autorka zabierze cię w podróż ku uzdrowieniu, prezentując własną drogę. Począwszy od pierwszej wizyty terapeutycznej przez codzienne zmagania i problemy – po dzień, w którym ponownie obudziła się z radością w sercu.

Autorka w przyjazny i ciepły sposób dzieli się swoimi doświadczeniami. Piękne autorskie ilustracje i inspirujące cytaty dodają otuchy i motywują do działania.

Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i technik, które pomogą ci:
• zmienić negatywny sposób myślenia;
• rozpoznać i wyeliminować szkodliwe nawyki;
• radzić sobie z trudnymi emocjami;
• zaprosić do swojego życia więcej radości.

Ta pocieszająca książka przypomni ci, nawet w najciemniejszych chwilach, żeby traktować siebie jak osobę, o którą warto się troszczyć.

Matilda Heindow − artystka i rzeczniczka zdrowia psychicznego mieszkająca w Sztokholmie. Założyła cieszącą się ogromną popularnością stronę na Instagramie @crazyheadcomics (liczba obserwatorów wynosi blisko pół miliona!), wykorzystując ją jako kreatywne miejsce do publikowania ilustracji, które pokazują zupełnie inne oblicze zbiorowego doświadczenia dotyczącego zdrowia psychicznego. Matilda udostępniła swoim obserwatorom na całym świecie ponad 700 unikalnych dzieł. Jej prace są często wykorzystywane przez specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym i szkoły. W 2021 r. Matylda wygłosiła wykład TEDx pod tytułem Sztuka wspierania zdrowia psychicznego.

Poprzedni

5 tipów, 15 minut, efekt 10/10 – jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans?

Następny

Wyjątkowe smaki shake’ów w KFC

Zobacz również to: