fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Wigilijny wieczór spędzony w celi w towarzystwie seksownego policjanta, niewinny flirt, który staje się początkiem gorącej przygody oraz pewna kusząca propozycja nie do odrzucenia. Antologia „Świąteczne namiętności” to dziesięć opowieści, które doprowadzą Wasze zmysły do wrzenia. Rozgrywają się nie tylko w Święta, ale zawsze mają rozgrzewać naszą wyobraźnię.

O przyspieszony puls i wypieki na twarzy zadbają mistrzynie gatunku:

  • Paulina Świst,
  • Anna Wolf,
  • Magdalena Winnicka,
  • Edyta Folwarska,
  • Kinga Litkowiec,
  • K.C. Hiddenstorm,
  • Patrycja Strzałkowska,
  • J.B. Grajda,
  • Charlotte Mils
  • Agata Suchocka.

Tuż przed Bożym Narodzeniem Anka świętuje ze starszą siostrą odebranie prawa jazdy. Jazda z setką na liczniku po ośnieżonej i śliskiej drodze staje się bardzo ekscytująca i ryzykowna, zwłaszcza gdy zza rogu niespodziewanie wyłania się radiowóz, a w nim dwóch seksownych policjantów.

Nic tak nie działa na kobiety jak widok przystojnych mężczyzn w mundurach, z pożądaniem w oczach i kajdankami u boku, których, sprowokowani, nie zawahają się użyć. Gdy jednym z funkcjonariuszy okazuje się Arek, dawny znajomy Pauli, w dziewczynie budzą się uczucia, o których istnieniu zupełnie zapomniała. Do czego doprowadzi przypadkowe spotkanie po latach?

Na zaproszenie przyjaciółki Magda na dwa miesiące przenosi się do Zakopanego. Oficjalnie powodem wizyty jest wsparcie Hanki w przygotowaniach do ślubu, ale w głębi serca Magda wie, że przyjaciółka się o nią martwi i ma nadzieję, że dzięki przeprowadzce w góry dziewczyna dojdzie do siebie po bolesnym rozstaniu i utracie pracy.

Niewiele brakuje, by pochłonięta lekturą Magda przegapiła swój pociąg, ale w ostatniej chwili na ziemię sprowadza ją błękitnooki nieznajomy, który wraca właśnie do Zakopanego z wyjazdu służbowego. Między Magdą i Szymonem od razu zaczyna iskrzyć. Czy przystojny pasażer okaże się lekarstwem, które uleczy jej złamane serce?

Zachar organizuje huczną imprezę sylwestrową, by w gronie najbliższych przyjaciół świętować początek nowego roku. Jest w szoku, gdy wśród bawiących się imprezowiczów widzi osobę, której z pewnością nie było na liście gości. Chce już prosić ochroniarzy o interwencję, ale nagle dostrzega, kim jest tajemnicza piękność w czerwonej sukni.

Katerina Tarasova pracuje jako dziennikarka brukowca, który od dawna szuka na Zachara jakiegoś haka. Ale jest też zjawiskowo piękną kobietą, dla której niejeden facet mógłby stracić głowę. Wkrótce dziewczyna zwraca się do niego z pewną kuszącą propozycją, która ma szansę zadowolić ich oboje…

„Świąteczne namiętności” to zbiór dziesięciu pikantnych opowiadań pod choinkę. Czołowe polskie autorki gorącej literatury kobiecej wspólnie stworzyły książkę, która na przekór temperaturze za oknem rozpala zmysły do czerwoności.

Ale to nie wszystko, bo zebrane w tym tomie teksty to także historie drugich szans i drugich miłości. Opowieści pełne nieodwzajemnionych uczuć, zawiedzionych oczekiwań i nadziei, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Życie pisze różne scenariusze ponownych spotkań, a szczególnie interesujące okazują się te, których wspólnym mianownikiem są pożądanie i namiętność, o czym najlepiej przekonują się bohaterowie tych opowieści.

Poprzedni

Happy Life. Sztuka odpuszczania

Następny

Mordercza rozgrywka

Zobacz również to: