fbpx
czwartek, 30 listopada 2023

LINIA YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY

YOSKINE Wyspa Kobiet

Skaza na niebie

Skaza na niebie wyspa kobiet

Smoki. Gra karciana

smoki

CIAŁO JAKICH MAŁO

CIAŁO wyspa kobiet

GLOV „uśpił” warszawskich celebrytów!

GLOV wyspa kobiet

Cesarstwo piasku

Cesarstwo piasku wyspa kobiet

Wychowanie w duchu prostoty

Zaginione dziewczyny

Zaginione dziewczyny wyspa kobiet

Choć akcja horroru z wątkami powieści psychologicznej i obyczajowej dzieje się współcześnie, to mury starego miasta są przesiąknięte dawnymi dziejami.

Główna bohaterka Alicja Rogowska spełnia swoje marzenie i kupuje mieszkanie w starej kamienicy. Jest w ostatnich tygodniach ciąży. Przeprowadza gruntowny remont, żeby do nowego gniazdka wprowadzić się zanim na świecie pojawi się jej dziecko. Ale już pierwszej nocy budzi ją przeraźliwy płacz, którego nie słyszy nikt poza nią. Kobieta obawia się, że oszalała i mogłaby zrobić krzywdę własnemu dziecku.

Pod domem rosną tajemnicze krzewy róż, rosną w tempie astronomicznym. Z piwnicy dolatuje XIX wieczna kołysanka: „Śpij, dziecinko, śpij”. Szuka pomocy u psychologa. Wkrótce okazuje się, że musi odkryć dawno zapomnianą historię kamienicy. Alicja ściga się z czasem, którego nie ma zbyt wiele. Za każdymi otwartymi drzwiami, kryje się kolejna tajemnica. Wkrótce okazuje się, że walczy nie tylko z jednym wrogiem.

Czy kobieta nie oszalała? Czy jej odczucia są prawdziwe? I czy zdąży poznać dawno zapomnianą historię, której nikt nie chce wyjawić?

Poprzedni

Sanctuary

Następny

Ostatnie dni Ptolemeusza Greya

Zobacz również to: