fbpx
niedziela, 19 maja 2024

Gdzie jest granica miłości i czy w ogóle taka istnieje?

Malwina i Adam Ostrowscy, specjalistyczna rodzina zastępcza, przyjmują pod swój dach niemowlę, które – po ustaleniu jego sytuacji prawnej – ma trafić do adopcji. Niestety z biegiem lat staje się jasne, że nikt nie zechce dziecka z zaburzeniami intelektualnymi.

Malwina z Adamem kosztem własnych dorastających dzieci wkładają wiele wysiłku, by zapewnić Kacprowi odpowiedni rozwój. Z wiekiem chłopiec ujawnia skłonności do przemocy wobec słabszych. Malwina i Adam stają przed dylematem: zakończyć opiekę nad dwunastoletnim Kacprem i rozwiązać rodzinę zastępczą czy nie?

Każdy wybór niesie za sobą czyjeś cierpienie.

Lilianna jest dziennikarką, która ma za zadanie przybliżyć czytelnikom problem rodzin zastępczych. Kiedy trafia na historię Ostrowskich, postanawia dogłębnie zająć się tym przypadkiem. Biorąc pod uwagę własną, niełatwą przeszłość i kłopoty osobiste, zauważa, jak trudne są ludzkie wybory i różne pojęcie siły miłości.

Czy w świetle wydarzeń z życia Malwiny i Adama uda jej się pokonać własne problemy?

PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O ODWADZE I POŚWIĘCENIU

W „Sile miłości” Anna Sakowicz stawia ważne pytania: Czy więzy krwi mogą zaważyć na sile miłości? Czy wszystkie dzieci kochamy tak samo? Jak podjąć decyzję, gdy każdy wybór niesie za sobą czyjeś cierpienie?

Opisywana historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach!

AUTORKA PROWOKUJE DYSKUSJĘ NA TEMAT RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO ORAZ WYDOLNOŚCI SYSTEMU WSPARCIA DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH

WAŻNY TEMAT SPOŁECZNY!

Poprzedni

Małe Licho i babskie sprawki

Następny

W cieniu terapeutki

Zobacz również to: