fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Rewelacja! Jeszcze lepsza niż „Kostandin”! – K.N. Haner

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i… jeszcze bardziej niebezpieczny!

Debiutancka książka Magdaleny Winnickiej „Kostandin. Grzechy mafii” podbiła serca czytelników (wywołując rumieńce na twarzach co bardziej nieśmiałych) oraz listy sprzedaży. Autorka najpierw przebojem wdarła się na rynek literatury równocześnie seksownej i sensacyjnej, a teraz zamierza na nim jeszcze nieźle namieszać! Już 20 stycznia do księgarń trafi kontynuacja bestsellerowej powieści – „Porachunki. Grzechy mafii”. Przyszykujcie się na mieszankę wybuchową, bo ta historia dosłownie zwala z nóg!

Magdalena Winnicka po raz kolejny robi to, co potrafi najlepiej – serwuje czytelnikom emocjonalną rozpustę! Błyskawiczna akcja, pikantne dialogi i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa sprawiają, że „Porachunki. Grzechy mafii” to książka po prostu nieodkładalna. Nie odstawicie jej, dopóki nie poznacie zakończenia!

Po tragicznym wypadku Felicja zapada w śpiączkę. Po niespełna miesiącu budzi się z zaawansowanym zanikiem mięśni oraz częściową utratą pamięci. Zakochany w niej Alexander podszywa się pod lekarza. Wszystko po to, by być jak najbliżej swojej wybranki. Wkrótce potem wybucha medialne szaleństwo wokół książki „Kostandin. Grzechy mafii”, a policja tropi Victora, Kostandina i Alicję.

Felicja nie pamięta gorącego uczucia, jakie łączyło ją z Alexandrem. Kiedy dowiaduje się o ciemnych interesach swojego „lekarza”, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznaje Artura – przystojnego, zabawnego mężczyznę, dzięki któremu na nowo odnajduje radość życia. Ale Alexander ani myśli zrezygnować z ukochanej kobiety…

Magdalena Winnicka – rodowita wrocławianka, od kilku lat mieszkająca w Smolcu. Rocznik 91. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Kocha ludzi, książki, szalone podróże i mocny ryk silnika (choć przy robieniu prawa jazdy na motocykl okazało się, że lepiej sprawdza się w roli pasażera). Niecierpliwa, działająca pod wpływem impulsu, zawsze chętna na ciekawe wyzwania – zwłaszcza te dużego kalibru. Nie do końca z wyboru dzieli łóżko z czterema mężczyznami – dwoma synami, kocurem i wreszcie z niemężem, z którym w wolnych chwilach prowadzi firmę importującą samochody.

Porachunki. Grzechy mafii

Autorka: Magdalena Winnicka
Tytuł: „Porachunki. Grzechy mafii”
Data premiery: 20.01.2021
Wydawnictwo: Akurat

Poprzedni

Ponad 1,2 miliona uczestników drugiej edycji BookTarg

Następny

Elegantstone – piękno białego onyksu inspiracją nowej kolekcji Ceramika Paradyż

Zobacz również to: