fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Poznaj zaklęcia i rytuały na każdą z księżycowych faz!

Czy wiedziałeś, że kwadra przyrostu to najlepszy czas na prośby o powodzenia oraz odprawianie rytuałów płodności? Co daje medytacja podczas pełni księżyca? Jakie przedmioty są nam niezbędne do księżycowych rytuałów? Jaki wpływ światło księżyca wywiera na wszystkie żywe organizmy?

Na te i inne pytania odpowiada Keylah Missen, a także przekazuje wskazówki, jak możemy wykorzystywać moc księżyca poprzez proste zaklęcia i rytuały. „Poczuj magię księżyca” w księgarniach już 15 marca!

Keylah uczy nas, jak posługiwać się dawnymi rytuałami, na czym polega kąpiel księżycowa oraz jak przygotować się do czerpania z księżycowej mocy. Autorka przybliża nam także różne oblicza i fazy Księżyca oraz to, jak wpływają one na człowieka. To książka nie tylko dla miłośników magii i rytuałów, ale również dla tych, którzy dzięki kontaktowi z naturą chcą zrozumieć otaczający świat i przywrócić swojemu życiu spokój.

Jaki kamień sprawia, że mamy większe powodzenia w pracy i miłości? Jak olej z mandragory wzmacnia działanie magii? Czego potrzebujesz, by bez przeszkód przygotować się do księżycowych praktyk? Książka Keylah Missen bada różne wpływy księżyca na nasze życie, zarówno z naukowego, jak i mistycznego punktu widzenia.

Autorka, która przekonała nas swoim „Sekretnikiem współczesnej czarownicy”, powraca z fascynującym przewodnikiem, aby pokazać nam, jak ukierunkować energię księżyca i sprawić, by jego bóstwa decydowały na naszą korzyść.

Nieważne, czy miałaś już do czynienia ze światem magii. Ta książka ma za zadanie być prostym, zrozumiałym i praktycznym przewodnikiem, który pozwoli ci poznać energię Księżyca i zacząć się nią posługiwać. Znajdziesz w niej porady i rytuały, dzięki którym z łatwością zrozumiesz i wykorzystasz magię Księżyca.

Keylah Missen – zaczęła wykorzystywać swoją naturalną i uzdrawiającą energię już jako dziecko. Gdy dorosła, praktykowała pod okiem australijskiej wiedźmy, która przekazała jej nauki potężnego wietnamskiego nauczyciela.

Poprzedni

Jak ujędrnić skórę domowymi sposobami? 10 prostych kroków do pięknej skóry i jędrnego ciała

Następny

WYGLĄDAJ I CZUJ SIĘ ŚWIETNIE! KOLAGEN

Zobacz również to: