fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

Fascynujący debiut – wyjątkowa kompozycja szkatułkowa. Powieść w powieści, gdzie fabuły obu historii wzajemnie się przenikają.

Porzucona przed laty Olga chce rozliczyć się z przeszłością i mężczyzną, który ją zranił. W ramach terapii pisze książkę, by zrozumieć, dlaczego nie potrafi zbudować trwałego związku.

Tak powstaje Germanicus… Historia Oli, właścicielki księgarnio-kawiarni, tłumaczki literatury niemieckiej, partnerki Pawła i mamy czteroletniej córki, Hani. W chwili gdy kobieta decyduje się na ślub, jej spokój burzy telefon od dawnego kochanka. Mężczyzna pragnie wyjaśnić, dlaczego ją niegdyś zostawił. Choć na początku Ola nie chce z nim rozmawiać, perspektywa poznania prawdy i osiągnięcia spokoju jest bardzo kusząca.

Bohaterki obu historii, zarówno Olga, jak i Ola, staną twarzą w twarz z mężczyzną, który je kiedyś porzucił. Jak zmieni to ich życie?

Katarzyna Kalista to moje odkrycie w tym roku! Jej szkatułkowa powieść to piękna historia o rozliczeniu się z bolesną przeszłością, kiedy to miłość okazuje się zbyt słaba w konfrontacji z życiem. Polecam gorąco, czytajcie i smakujcie!
Agnieszka Lingas-Łoniewska

Słabość każdego książkoholika – książka o książkach! A tu na dokładkę historia kobiet uwikłanych w opowieść – przejmująca, pociągająca… Nie sposób się oderwać!
Olga Kowalska z WielkiBuk.com

Jest takie miejsce na dnie serca, gdzie spoczywają nasze największe tęsknoty. To o nim jest ta cudowna historia. Przekonajcie się sami, jak daleko sięgają korzenie pierwszej miłości. Polecam serdecznie.
Alicja Sinicka

Jeśli jesteś gotowy, aby porwał cię świat emocji, który pozwala zanurzyć się w idealnie nieidealną historię miłości, gdzie finał może mieć gorzko-słodki posmak, jest to powieść stworzona dla ciebie.
Anna Wolf

Poprzedni

"A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień". tołpa dermo face hydrativ

Następny

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

Zobacz również to: