fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

W wigilijne popołudnie, podczas szalejącej zadymki zadzwoniłaś do moich drzwi i zostałaś na zawsze… – fragment opowiadania Katarzyny Misiołek

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej prezentują tom niezwykłych, oprószonych świąteczną magią opowieści, idealnych na długie zimowe wieczory. Czy wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki zdarzy się cud? W świątecznej atmosferze wszystko jest możliwe!

„Niezapowiedziany gość” to siedem urzekających i bijących ciepłem historii o miłości, która przychodzi zwykle wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy. Autorki, w których gronie znalazły się Agnieszka Krawczyk, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Lingas-Łoniewska czy Natasza Socha natychmiast rozgrzeją Wasze serca! Premiera już 10 listopada.

Niespodziewani goście zjawiają się nagle, bez uprzedzenia, często wywracając nasz dzień do góry nogami. Ale w gąszczu tych nieplanowanych, nic nie znaczących spotkań i rozmów przytrafić się mogą chwile naprawdę wyjątkowe. Takie, które odmienią wszystko, już na zawsze…

Mateusz dostarcza list, na który nikt nie czeka. Dominika źle skręca, wracając zaśnieżoną, leśną trasą od klienta. Kamila pokonuje długą drogę, by w grudniową noc, na mazurskim pomoście spotkać Janka. Lena, w przywiezionym przez karetkę pacjencie, rozpoznaje znajomą twarz. Sergiusz przyjeżdża prawdziwym psim zaprzęgiem. Wojtek i Teresa spotkają się po latach. A Manuel, miłośnik mrożonej kawy, zstępuje z wysokości (dosłownie!). Tej gwiazdki każde z nich odnajdzie to, za czym naprawdę tęskni, nawet jeśli do tej pory nie było tego świadom!

Najpopularniejsze polskie autorki literatury kobiecej – Katarzyna Misiołek, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Ilona Gołębiewska, Agnieszka Krawczyk, Sabina Waszut, Natasza Socha i Małgorzata Warda – stworzyły historie o ponadczasowych wartościach. Dowodząc, że świąteczny czas przynosi prezent każdemu, a los może się odmienić w najmniej spodziewanym momencie. „Niezapowiedziany gość” to wyjątkowa książka, która powinna trafić pod każdą tegoroczną choinkę!

Autorki:

Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek, Ilona Gołębiewska, Sabina Waszut, Natasza Socha i Małgorzata Warda.

Poprzedni

Ktoś wie

Następny

Simona Kossak. Mieszkanka dzikiej puszczy

Zobacz również to: