fbpx
wtorek, 5 marca 2024

Żądni zemsty przestępcy, kobieta z talentem do pakowania się w kłopoty i przystojny detektyw, który zamierza zadbać o jej bezpieczeństwo. Oto nowa odsłona bestsellerowej serii „Rock Chick”. Kristen Ashley przekonuje w niej, że prawdziwa miłość pokona wszelkie przeciwności, a o szczęście warto walczyć.

„Niebezpieczny facet” to przyprawiające o szybsze bicie serca, uzależniające połączenie romansu z sensacją, które idealnie sprawdzi się w letnie popołudnia. Premiera już 25 sierpnia.

Stella Gunn jest wokalistką i gitarzystką zespołu Blue Moon Gypsies, a także byłą dziewczyną Kaia „Mace’a” Masona, jednego z najprzystojniejszych detektywów, który przed rokiem niespodziewanie z nią zerwał. Po rozstaniu z ukochanym świat Stelli legł w gruzach Od tamtego czasu tęsknotę za ciepłem jego ciała, uśmiechem i poczuciem bezpieczeństwa dziewczyna wyraża w swoich piosenkach.

Kiedy basista Buzz, jeden z członków jej zwariowanego zespołu, dzwoni do Stelli w środku nocy z prośbą o pomoc, Stella ani przez chwilę się nie waha. Dla przyjaciół zrobi wszystko. Na miejscu okazuje się, że przyjeżdżając, popełniła błąd – nie dość, że musi znosić widok byłego chłopaka, to jeszcze na jego oczach zostaje postrzelona przez kogoś, kto poluje na dziewczyny detektywów Nightingale Investigations. Stella i Mace nie są już razem, ale mężczyzna nie pozwoli, by ktoś skrzywdził jego dawną ukochaną. Za wszelką cenę zamierza ją chronić. Lecząca złamane serce dziewczyna wolałaby trzymać się z dala od swojego byłego. Mace jednak nie należy do tych, z którymi się dyskutuje…

Czy Stella będzie umiała ponownie zaufać mężczyźnie, który już raz ją zranił? Dlaczego Mace ją porzucił i czy rzeczywiście zasługuje na drugą szansę?

Pełna emocji, pożądania i sensacyjnych wydarzeń historia, dla której warto zarwać noc.„Niebezpieczny facet” to kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, która niezmiennie zachwyca czytelniczki na całym świecie. Kristen Ashley porusza w nim tematy przyjaźni, zaufania, trudnych relacji rodzinnych oraz przeszłości, która kładzie się cieniem na życiu bohaterów. Poprzez postać Stelli amerykańska pisarka podkreśla również, jak ważne miejsce w jej życiu zajmuje muzyka. W książce powracają bohaterowie dobrze znani z poprzednich tomów serii, ale „Niebezpieczny facet”, podobnie jak każda część cyklu „Rock Chick”, stanowi osobną całość, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z prozą popularnej autorki.

Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man” oraz „Rock Chick”. Więcej informacji o autorce i jej twórczości można znaleźć na stronie: www.kristenashley.net.

Poprzedni

Pomadki NOTE Cosmétique

Następny

Francuski sposób na piękno bez wysiłku. Piękny makijaż to podstawa!

Zobacz również to: