fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Niektóre tajemnice należą tylko do nas, w każdej chwili możemy je ujawnić i zmienić bieg naszego życia.

Przejmująca powieść o małym miasteczku, dawnych tajemnicach i wielkiej miłości. Emocjonująca historia ludzkich relacji.

Nauczycielka, Monika Romanowska, po kilku latach spędzonych w stolicy wraca do rodzinnego Doruchowa. Ma nadzieję odnaleźć tu utracony spokój. Zamiast tego wplątuje się w zakazany romans. W tym samym czasie miasteczkiem wstrząsa sprawa śmierci licealisty, który umiera w tajemniczych okolicznościach. Rozpoczyna się śledztwo. Ktoś z mieszkańców małego miasteczka nie jest tym, za kogo się podaje, a tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.

Liceum, niepokorni uczniowie, nauczycielka, zakazana miłość i zbrodnia – to wszystko w wyjątkowej powieści, która łączy elementy obyczajowe i psychologiczne.

Czy wydarzenia z dawnych lat pomogą w rozwiązaniu zagadki? Czy zakazana miłość wbrew wszelkim zasadom ma jakąkolwiek przyszłość? Czy dobro zawsze zwycięża zło?

Zakazane uczucie, zazdrość, morderstwo, duszna atmosfera małej miejscowości i tragiczna legenda. To połączenie gwarantuje lekturę, od której nie można się oderwać.

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Małe miasteczko i wielkie namiętności – od miłości do morderstwa. Wciąga, polecam!

Agnieszka Jeż

Splot wydarzeń serwowany przez Nowak-Lewandowską to majstersztyk. Przeczytałam jednym tchem i proszę o więcej. Ona po prostu potrafi pisać! Totalnie wciągająca lektura.

Ona Czyta

Poprzedni

Trzynaście

Następny

Amnezja

Zobacz również to: