fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Buzująca adrenalina, bad boy z mroczną przeszłością i kobieta, dla której można stracić głowę. Mistrzyni romansu erotycznego, autorka wielu bestsellerów K.N. Haner powraca z nową, jeszcze bardziej zmysłową i uzależniającą historią, która zapiera dech w piersiach! „LoveInk You” to intensywna, pełna namiętności, sekretów oraz trudnych wyborów opowieść o ludziach, którzy są sobie przeznaczeni. To także ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie. Takiej, o którą warto walczyć za wszelką cenę.

Premiera już 29 września.

Isaac kiedyś nie miał niczego, teraz ma wszystko. Pieniądze, sławę i zainteresowanie ludzi, o które w dzieciństwie tak bardzo zabiegał. Przystojny i arogancki bad boy wspólnie z przyjaciółmi prowadzi dobrze prosperujące studio tatuażu. Nicholas i Kallan są dla niego jak bracia. Wychowali się razem w domu dziecka i mieli tylko siebie. Ich szare życie odmieniło się w chwili, kiedy ich zgłoszenie do reality show o tatuażystach wygrało z tysiącami innych.

Nina to dziewczyna, którą trudno rozgryźć. Zjawia się w studiu chłopaków tylko na chwilę, by ostatecznie zrezygnować ze zrobienia sobie tatuażu. Dla Isaaca to codzienność, ale ta klientka zapada mu w pamięć. Zwłaszcza że kilka dni później to właśnie ją spotyka imprezie. Między Niną a Isaakiem od razu zaczyna iskrzyć. Do chłopaka szybko dociera, że nowa znajoma nie jest dziewczyną na jedną noc, a niebawem uświadamia sobie, że po raz pierwszy w życiu się w kimś zakochał. Ale wtedy Nina niespodziewanie rozpływa się w powietrzu. Zdesperowany i zraniony tatuażysta nie może się z tym pogodzić. Postanawia odnaleźć dziewczynę i dowiedzieć się, co stoi za jej zniknięciem.

Kim jest Nina i jaką skrywa tajemnicę? Do czego doprowadzi prawda, którą pozna Isaac? Jak wiele Isaac będzie w stanie poświęcić dla ukochanej? A wreszcie – czy jego znajomość z Niną czeka szczęśliwe zakończenie?

Królowa Dramatów nie zwalnia tempa! K.N. Haner, niezmiennie zachwycająca czytelniczki swoimi bestsellerowymi powieściami, powraca z kolejną wyjątkową historią. I znów nas oczarowuje! „LoveInk You” otwiera nową serię w jej dorobku. Ta książka to elektryzująca i intrygująca historia stopniowo rozwijającego się uczucia dwojga młodych, doświadczonych przez życie ludzi. Isaac i Nina nie mogliby się od siebie bardziej różnić, dlatego opowieść o losach ich miłości dostarcza czytelniczkom tak wielu emocji i doznań – pożądanie, zmysłowa namiętność, podniecenie, wyraźnie wyczuwalne seksualne napięcie oraz chwile szczerych wyznań i wzruszeń. Miłość Niny i Isaaca napotka na swojej drodze liczne przeszkody, które będzie musiała pokonać, a K.N. Haner na przykładzie losów bohaterów udowodni czytelniczkom, jak wielka jest siła prawdziwych uczuć.

K.N. Haner – pseudonim artystyczny Katarzyny Nowakowskiej, bestsellerowej autorki poczytnych romansów. Obok Blanki Lipińskiej jest jedną z najpopularniejszych autorek polskiej literatury erotycznej. Jej powieści sprzedały się dotychczas w ponadmilionowym nakładzie. W swoich książkach łączy wątki romansowe i erotyczne z kryminałem i thrillerem. Zadebiutowała w 2015 roku. Od tego czasu na polskim rynku ukazały się jej liczne powieści, m.in.: „Sny Morfeusza”, „Zapomnij o mnie”, „Sponsor”, „Zakazany układ”, „Złe miejsce”, „Drwal”, „Ring Girl”, „Nieczyste więzy” oraz seria „Pink Book”, którą współtworzy z Edytą Folwarską. Wydaje także pod swoim prawdziwym nazwiskiem: „Skandal”, „Femme fatale” i „Zagrywka”. W chwilach wolnych od pisania namiętnie ogląda seriale na Netfliksie, gra w planszówki i gotuje z pasją, której może pozazdrościć jej sama Nigella Lawson.

Poprzedni

Zwiastunka

Następny

Bestia z Buchendwaldu

Zobacz również to: