fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Dwie siostry rozdzielone przez tragedię i ponownie złączone przez los, który nigdy nie był dla nich łaskawy. Barbara O’Neal stworzyła przejmującą opowieść o rodzinnym dramacie, długo skrywanych sekretach i sile siostrzanej miłości.

„Kiedy wierzyliśmy w syreny” w księgarniach od 12 kwietnia!

Josie Bianci zginęła kilkanaście lat temu podczas ataku terrorystycznego. Odeszła na zawsze. Tak przynajmniej myślała jej siostra, Kit. Jednak wystarczyło kilka sekund, by wywrócić świat Kit do góry nogami.

Kiedy w telewizji transmitowano relację na żywo z pożaru klubu w Auckland, podobieństwo jednej z kobiet do Josie było niewiarygodne. Kit zalała fala emocji – żalu, poczucia straty i niezrozumienia. Jednak najsilniejszy okazał się gniew i determinacja, aby odnaleźć siostrę, od tylu lat żyjącą w kłamstwie.

Kit rozpoczyna swoją podróż do Nowej Zelandii od wspomnień z przeszłości: dni spędzonych na plaży z Josie i traumatycznego dzieciństwa, które prześladowało siostry w dorosłym życiu.

Jeśli ponownie miałyby się zjednoczyć, muszą wyjawić dawno pogrzebane tajemnice i zmierzyć się z druzgocącą prawdą, która zbyt długo oddzielała je od siebie. Bo czasem, aby odzyskać spokój i zdrowe relacje, trzeba najpierw wszystko stracić – Kit i Josie dobitnie się o tym przekonają.

„Kiedy wierzyliśmy w syreny” to pełna emocji opowieść o dramacie, radzeniu sobie ze stratą, o wielu kłamstwach i zdradach. Jednocześnie to historia ucząca, jak cieszyć się życiem, i dająca nadzieję na lepsze jutro.

Barbara O’Neal – jest autorką kilkunastu powieści z gatunku literatury kobiecej, w tym kilku bestsellerów Amazona. Jej wielokrotnie nagradzane książki ukazały się w kilkunastu krajach, m.in. we Francji, Anglii, Polsce, Australii, Turcji, Włoszech, Niemczech, Brazylii, Izraelu i na Węgrzech. Mieszka w Colorado Springs razem z mężem.

Poprzedni

Szkoda, że cię tu nie ma

Następny

Odkryj smak Wielkanocy na nowo! Sokołów inspiruje świątecznie, przepisy na Wielkanoc

Zobacz również to: