fbpx
poniedziałek, 26 lutego 2024


„Niziołki z ulicy Pamiątkowej” To piękna, niezwykle mądra i ciepła saga rodzinna o „zwykłych”, ale dobrych ludziach w nienachalny sposób promująca takie wartości jak dobro, miłość, rodzina, przyjaźń. To historia wywołująca zarówno wiele uśmiechu jak i łzy wzruszenia, pełna humoru i optymizmu opowieść zarówno dla tych wierzących, jak i wątpiących. Saga opisuje losy poznańskiej rodziny Niziołków od lat sześćdziesiątych począwszy, na XXI wieku kończąc. To książki bez przemocy, zawierające ponadczasowe wartości, w sposób przystępny, z dystansem oraz dawką humoru przybliżające naszą codzienność.

„Robert i Róża” – Róża i Robert, i ich wchodzące w dorosłość dzieci – Gosia, Jan oraz Elka, to główni bohaterowie pierwszego tomu opowieści o rodzinie o wdzięcznym nazwisku Niziołek.

Saga opisuje losy poznańskiej rodziny Niziołków od lat sześćdziesiątych począwszy, na XXI wieku kończąc.

„Droga do Achtoty” – W odróżnieniu od pierwszego tomu sagi, który opisywał bez mała pół wieku, akcja Drogi do Achtoty zamyka się – przez czysty przypadek! – w dziewięciu miesiącach. David, syn Walijczyka Brendana, odwiecznego przyjaciela taty, oświadcza się uroczyście Elce Niziołek.. Mają pobrać się w czerwcu. W oczekiwaniu na wybranka, Ela obserwuje swojego drugiego ukochanego mężczyznę, czyli brata, który po głębokich przemyśleniach podjął decyzję co do swojej dalszej drogi życiowej i został… księdzem. Jego metody duszpasterskie nie raz i nie dwa przysparzają o ból głowy przesympatycznego proboszcza, księdza Tadeusza.

Poprzedni

NOWY ROK. NOWA JA. Esprit Sportowa Kolekcja Styczeń 2020

Następny

Instytut. K.C.Archer

Zobacz również to: