fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Czołowe polskie autorki pikantnej literatury stworzyły książkę, która zaspokaja apetyt na grzeszne historie na cały rok! Wśród nich m.in.: K.N. Haner, Kinga Litkowiec, K.C. Hiddenstorm, Małgorzata Falkowska, Aniela Wilk i (gościnnie) Paulina Świst! Wspólnie zabiorą czytelniczki w niezwykłą podróż przez wszystkie pory roku. Podróż pełną namiętności, czułości a czasem bólu i cierpienia. Bo taka właśnie jest miłość: gorąca i porywcza, niespodziewana i zdradliwa. A czasem po prostu… ulotna!

Dwanaście opowiadań składających się na „Grzeszny rok” w księgarniach już od 12 stycznia!

Wyczekujesz magii Świąt lub Walentynek? Niepotrzebnie! Miłość i pełne namiętności przygody przytrafiają się nie tylko od święta. Każdy miesiąc może być tym wyjątkowym. Doskonale wiedzą o tym autorki seksownej literatury, które wspólnie stworzyły tom niezwykłych opowiadań. Choć każda historia rozgrywa się w innym miesiącu, to ich kolejność nie jest przypadkowa. Razem tworzą pełny rok kalendarzowy!

Celia, w myśl zasady „nowy rok – nowa ja” otrzymuje od siostry karnet do klubu fitness. Niezbyt chętnie udaje się na pierwsze zajęcia… i poznaje tam sympatycznego, przystojnego Leo.

Lily w Dzień Świętego Patryka spotyka swojego byłego chłopaka, Seana. Nieoczekiwanie spędzają ze sobą noc, po której mężczyzna prosi, żeby dziewczyna dała mu jeszcze jedną szansę.

Jasmin wyjeżdża na Alaskę, gdzie podejmuje pracę sprzedawczyni i zamieszkuje w wynajętej górskiej chacie. Pewnego dnia na parkingu zarysowuje vana obcego mężczyzny. Sytuacja kończy się sprzeczką z właścicielem samochodu. Zdenerwowana Jasmin wraca do domu. Wkrótce jednak nowo poznany mężczyzna staje w progu twierdząc… że to on tu mieszka!

Zgodnie z tradycją każdy rok potrzebuje też hucznego zakończenia. Nie inaczej będzie i tym razem! A zadba o to Paulina Świst, która zabierze czytelniczki na sylwestrową zabawę z Niną Hałas!

Mistrzynie gatunku: K.N. Haner, Kinga Litkowiec, K.C. Hiddenstorm, Joanna Gajewczyk, D.B. Foryś, Małgorzata Falkowska, Alicja Skirgajłło, Iza Maciejewska, Aniela Wilk, Marta Matulewicz, Daria Skiba, Anna Crevan i gościnnie Paulina Świst stworzyły zbiór opowiadań pełen niezwykłych wyznań i pobudzających wyobraźnię scen seksu.

Ale „Grzeszny rok” to nie tylko zapis cielesnych doznań, to przede wszystkim historie dodające skrzydeł, mówiące, że warto szukać swojego miejsca na ziemi czy podążać za głosem serca, bo miłość zwykle zaskakuje nas wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy!

Poprzedni

Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy

Następny

Jak zacząć chcieć, czyli kilka słów o motywacji

Zobacz również to: