fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

Trzy kobiety. Dwanaście godzin. Któraś z nich musi odpowiedzieć za to, co zrobiła.

Magda prowadzi zwyczajne życie. Mieszka w przytulnym domu w Krakowie, pracuje w komunikacji miejskiej, wolne chwile spędza, jeżdżąc na ukochanym motorze. Pozorny spokój zakłóca jedno spotkanie, po którym Magda nie może dojść do siebie. A potem jeszcze jedno. I kolejne…

Gdy Magda spogląda w oczy kogoś, kogo miała nadzieję już nigdy nie zobaczyć, pozorny spokój znika. Zagłuszane koszmary i traumy uderzają ze zdwojoną siłą. Przerażona tym, co drzemie w głębi jej umysłu, Magda musi podjąć decyzję, od której zależeć będzie nie tylko jej życie.

Jarosław Czechowicz, pisarz i recenzent, powraca z porywającym i niepokojącym thrillerem psychologicznym. Żeby wstrząsnąć czytelnikiem, bierze na warsztat doświadczenia bolesne i boleśnie powszechne. Bo to wszystko wciąż dzieje się na nowo.

Jarosław Czechowicz, ur. 1978, pisarz i recenzent, od czternastu lat prowadzi blog krytycznoliteracki „Krytycznym okiem”. Autor dwóch książek z wywiadami: „Rok w rozmowie” (2014) i „Poza napisanym” (2017). Autor dwóch powieści: „Toksyczność” (2019) i „Winne” (2020). „Gorsza” to jego debiut w gatunku thrillera. Nauczyciel języka polskiego. Uwielbia Północ – odwiedził wszystkie kraje nordyckie, ale najbardziej pokochał Islandię. Mieszka w Wieliczce.

Poprzedni

Nowości w serii Olive

Następny

Mist Cream - niezwykle kobiece, lekkie i skuteczne

Zobacz również to: