fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Bezwstydnie szczere wyznania, pobudzające wyobraźnię sceny seksu, nieziemsko przystojni mężczyźni, a także kobiety, których wyborami rządzi… pożądanie! „Gorące lato” to dziesięć niezwykłych opowieści o miłosnych uniesieniach i uczuciach. Różnorodność stylów i fantazji zapewnią mistrzynie gatunku, m.in.: Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska czy Anna Langner. Premiera książki, która zaspokoi apetyt na najbardziej pikantne historie już 1 lipca!

Najpopularniejsze i najbardziej cenione polskie autorki rozerytozowanych powieści wspólnie stworzyły prowokacyjny zbiór wakacyjnych opowiadań. Zabawnych, niekiedy romantycznych, a zawsze pozbawionych wszelkich hamulców!

\Patrycja jest jedną z tych kobiet, dla której urodzinowa niespodzianka dla ukochanego nie zakończyła się happy endem. Z głową pełną seksownych planów i tortem w ręku zastaje partnera w zdecydowanie jednoznacznej sytuacji z pewną blondyną. Co gorsza – w ich wspólnym mieszkaniu i w jej własnej pościeli. Wściekła wybiega z mieszkania i dociera na pobliski przystanek autobusowy. Chwilę później, skąpana od stóp do głów w wodzie z kałuży, nabiera przekonania, że to najgorszy dzień jej życia. Ale sprawy przyjmują zupełnie nieoczekiwany i bardzo przyjemny obrót… Zakończony spektakularnym orgazmem dziesięć tysięcy metrów nad ziemią!

Oliwia wspiera rodzinę w prowadzeniu domu weselnego. To tam, dopiero wkraczając w dorosłe życie, poznaje Tymona – muzyka kapeli, który jeszcze nie wie, że szturmem podbije rynek muzyczny i serca tysięcy fanek. Wymieniają ze sobą zaledwie kilkanaście zdań i kilka gorących pocałunków. Choć mijają lata, dziewczyna nie potrafi (a dzięki przebojom puszczanym niemal w każdej rozgłośni – zwyczajnie nie może) o nim zapomnieć. Po sześciu latach ich drogi ponownie się przecinają. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie piękna, tajemnicza blondynka u jego boku…

Jagoda po kilku latach niezbyt udanego związku, zakończonego rozwodem, decyduje się na samotny wypad nad morze. Plaża, szum fal i prażące słońce mają jej zapewnić nie tylko odpoczynek od codziennych spraw, ale i szansę na wakacyjny romans. Ale maraton rozkoszy rozpocznie się z dala od piaszczystej plaży, o wiele szybciej niż się tego spodziewa!

To tylko trzy z dziesięciu opowieści składających się na „Gorące lato”. Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Anna Szafrańska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska z kobiecej perspektywy opisują seks i romanse. W rozmaitych sceneriach (w samolocie, pociągu, na plaży, w nocnym klubie, w sypialnianym łóżku), które łączą intensywne orgazmy i gorące lato! Te historie to jednak nie tylko zapis cielesnych rozkoszy, ale też poszukiwań bratniej duszy i walki o spełnienie marzeń. A która z nas nie marzy o prawdziwej, namiętnej miłości?

Autorki: Paulina Świst i Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska

Tytuł: „Gorące lato”

Data premiery: 01.07.2020

Wydawnictwo: Akurat

Poprzedni

MARKA ECCO PREZENTUJE NAJNOWSZE PROPOZYCJE OBUWIA NA LATO: KOLEKCJE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN ECCO DEVINE MOC i ECCO DYNAMIC MOC 2.0.

Następny

Obierz wakacyjny kierunek na piękno z BeGlossy

Zobacz również to: