fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Najnowsza powieść bestsellerowej autorki, której książki sprzedały się w ponad 23 milionach egzemplarzy! Książki Lizy Marklund przetłumaczone zostały na 40 języków i przyniosły jej wiele nagród, wyróżnień oraz pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Niesamowita opowieść rozgrywająca się na czterech kontynentach, oraz trwając ponad pięć lat.

Kiona wraz z rodzeństwem i rodzicami mieszka na niewielkiej wysepce na Południowym Pacyfiku, odizolowanej od reszty świata. Pracuje na farmie pereł, nurkując i doglądając hodowli. Jednocześnie dużo czyta i marzy o podróżach i zdobyciu wykształcenia. Jej spokojne życie zostaje zakłócone, gdy pewnego dnia fale wyrzucają na brzeg żaglówkę z rannym mężczyzną. Jest Szwedem i nazywa się Erik. Kiona jeszcze nie wie, że zmieni jej życie…

Tak zaczyna się zapierając dech w piersiach opowieść o miłości i pieniądzach, o przemocy i samotności, o edukacji i wierze; historii, która stawia pytania dotyczące poszukiwania sensu życia i ceny, jaką płacimy za rozwój gospodarczy.

Liza Marklund – szwedzka dziennikarka i pisarka, uchodzi za skandynawską królową fikcji kryminalnej. Jest autorką kilkunastu książek. Popularność przyniosła jej seria o dziennikarce – detektywie Annice Bengzton, którą zapoczątkowała powieść „Studio Sex”. Kilka z powieści w tej serii zostało sfilmowanych. Jest także współautorką międzynarodowego bestsellera „Pocztówkowi zabójcy” z Jamesem Pattersonem, co czyni ją drugim szwedzkim pisarzem, który osiągnął pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Times.

Poprzedni

żeLOVE i mistLOVE – pokochasz tę eksplozję nawilżenia!

Następny

Wiosna w pełnym rozkwicie. Odzyskaj młodzieńczy blask z Dermika Blooming Skin.

Zobacz również to: