Dziewczyna mojego męża


Dziewczyna mojego męża wyspa kobiet

Lucyna i Tomasz Klimek po dwudziestu latach małżeństwa postanowili się rozstać. Obydwoje weszli w nowe związki z młodszymi od siebie partnerami i korzystają z życia! Jest tylko jeden problem: utaili ów fakt przed córką, która od roku mieszka i studiuje za granicą.

Pewnego dnia Klimkowie dostają zaproszenie na wesele ich wspólnego znajomego – Lorenza. Ceremonia będzie miała miejsce na wojennym okręcie w malowniczej miejscowości nad jeziorem Garda. Lucyna i Tomek postanawiają, że pojadą na uroczystość we czwórkę. I tu zaczyna się spirala niedopowiedzeń i zabawnych wpadek.

Wśród malowniczych krajobrazów, przy dźwięku cykad i smaku włoskiego wina, bohaterowie będą musieli się zmierzyć z ważnymi problemami. Książka w zabawny i lekki sposób pokazuje, jak ludzie zmieniają się i dojrzewają w związkach – szczególnie tych zawartych na bardzo wczesnym etapie życia, co się dzieje z małżeństwem, gdy dziecko opuści rodzinny dom i czy przed tym „dzieckiem”, które dzieckiem już nie jest, powinno się ukrywać prawdę. Czy rozstanie jest najlepszym rozwiązaniem problemów w związku i czy łatwo jest „naprawdę odejść”.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Nieznajomy na tratwie
Następny KUBUŚ I ANIOŁ SNU