fbpx
piątek, 23 lutego 2024

Oto guzik.

Ciekawe, co się stanie, gdy go naciśniesz.

Znajdziesz tu i guzik do śpiewania, i guzik do łaskotania, a także niegrzeczny guzik oraz tajemniczy biały guzik. Wciśnij je wszystkie i przekonaj się, co cię spotka.

Wyrusz w magiczną podróż, w której drogę wskazują kolory i dobra zabawa. Prawdziwie interaktywna książka pobudzająca wyobraźnię!

Sally Nicholls dorastała w Stockton-on-Tees w Anglii. Po ukończeniu szkoły podróżowała po świecie. Przez pewien czas pracowała w szpitalu Czerwonego Krzyża w Japonii. Jej pierwsza powieść „Ways to Live Forever” zdobyła Waterstones Children’s Book Prize i znalazła się na listach Guardian Children’s Fiction Prize oraz Costa Children’s Book Award. Autorka mieszka w Oksfordzie.

Bethan Woollvin ukończyła z wyróżnieniem wydział ilustracji w Cambridge School of Art. Pracuje jako autorka i ilustratorka w Sheffield w Wielkiej Brytanii. W 2014 roku jej „Little Red” wygrała konkurs na książkę dla dzieci organizowany przez wydawnictwo Macmillan. „Little Red” została również uznana za najlepszą ilustrowaną książkę dla dzieci 2016 roku przez „New York Times”.

Guzikowa książka, Tytuł oryginalny: The Button Book Autorzy: Sally Nicholls Ilustrator: Bethan Woollvin Tłumacz: Katarzyna Piętka Format: 230 × 230 mm Liczba stron: 28 Oprawa: twarda, karton ISBN: 978-83-10-13521-6 Kod kreskowy: 9788310135216 Cena: 41,90 zł Język oryginału: angielski Wiek: 0–2 (0–6) Gatunek: Książki obrazkowe Data premiery: 29.01.2020 Numer wydania: 1

 

Poprzedni

Lepiej dla Ciebie, lepiej dla świata

Następny

„Mądrość z natury”, czyli jak czerpać ze źródła od najmłodszych lat  

Zobacz również to: