fbpx
środa, 22 maja 2024

Jeden dzień, jedno spotkanie, jedna decyzja – tyle wystarczy, by odmienić swój los lub stracić coś bezpowrotnie. Majka i Michał są tego przykładem. Jednak dla czułego dotyku, szczerych relacji i szalonego pożądania możemy zaryzykować dosłownie wszystko. Nawet własne pragnienia. Czy tyle wystarczy, aby odnaleźć siebie i stworzyć szczęśliwy związek? „Dotyk” Ilony Gołębiewskiej to pełna tajemnic historia o tym, że miłość potrafi przyjść do nas w najmniej oczekiwanym momencie i że nigdy nie należy się nią bawić. Zmysłowa. Nieprzewidywalna. Zaskakująca. Idealna na ciepłe letnie wieczory. W księgarniach już od 28 lipca!

On ma w życiorysie kilka dramatycznych zdarzeń. Wie, czym jest odpowiedzialność za drugą osobę i ciężka praca. Każdego dnia podejmuje próby rozliczenia się z przeszłością, która nie daje mu o sobie zapomnieć. Ona uwielbia brawurę i prowadzi szalone życie. Jej znakiem rozpoznawczym są ryzykowne decyzje, szemrane znajomości i niespotykany talent do pakowania się w kłopoty. Działa, zanim pomyśli. Nigdy niczego nie żałuje. Płaci wysoką cenę za swoje błędy.

Majka i Michał są jak dwa żywioły, dwa zupełnie inne światy. Ale już podczas pierwszego spotkania wiedzą, że ta znajomość odmieni ich życie. Poznają się w najgorszym dla każdego z nich momencie. Są poranieni, zagubieni, mają bagaż złych doświadczeń i trudnych problemów. Wiedzą, jak łatwo stracić niemal wszystko i jak jedna zła decyzja może przekreślić całe życie. Ukojenia szukają w niezobowiązującej relacji i wielkiej namiętności. Jednak nie tak łatwo uciec przed rodzącym się uczuciem… Czy nieprzewidywalny los podaruje im szansę na upragnione szczęście?

Czy prawda, która wyjdzie na jaw, zniszczy ich i zrani najbliższe im osoby? Czy złe wydarzenia z przeszłości nie staną na drodze do ich szczęścia? Czy Michał na pewno jest osobą, za którą się podaje? Czy Majka znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, by uporać się z tak wieloma problemami oraz zawalczyć o samą siebie?

Najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej to przewrotna historia dwojga ludzi, dla których przypadkowe spotkanie jest szansą, by wreszcie rozprawić się z przeszłością. Ich losy pokazują, jak łatwo stracić dosłownie wszystko, jak jedna zła decyzja może przekreślić całe życie. Autorka, okrzyknięta przez czytelników „prawdziwą mistrzynią emocji”, w fenomenalny sposób udowadnia, że nigdy nie można bez konsekwencji bawić się uczuciami innych ludzi. Wielowątkowa i wciągająca fabuła, idealnie nakreśleni bohaterowie, wartka akcja i barwny język narracji – to wszystko sprawia, że od „Dotyku” nie można się wprost oderwać.

Ilona Gołębiewska – pisarka. Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Autorka ponad 60 publikacji naukowych i popularnonaukowych. W sferze jej zainteresowań naukowych jest zarówno wychowanie artystyczne, edukacja osób dorosłych i seniorów, jak i terapia pedagogiczna oraz rozwój osobisty i coaching. Brała udział w licznych projektach o charakterze doradczym, badawczym i edukacyjnym w Polsce i za granicą. Swoje doświadczenie zawodowe nazywa pracą „od przedszkola do seniora”, ponieważ pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nabyte doświadczenie, spotkani ludzie, zasłyszane historie są dla niej inspiracją do pisania powieści, w których podejmuje bardzo często istotne kwestie społeczne, co czytelnicy bardzo cenią. Jej największym marzeniem jest założenie fundacji.

Autorka bestsellerowych powieści: „Powrót do starego domu” (MUZA 2017), „Tajemnice starego domu” (MUZA 2017), „Pamiętnik ze starego domu” (MUZA 2018), „Miłość ma twoje imię” (MUZA 2018), „Teatr pod Białym Latawcem” (MUZA 2018), „Podaruj mi jutro” (MUZA 2019), „Pozwól mi kochać” (MUZA 2019), „Zaczekaj na miłość” (MUZA 2020), „Kochaj coraz mocniej” (MUZA 2020), „Pragnienia” (MUZA 2020), „Zmysły” (MUZA 2021) . Prowadzi stronę autorską www.ilonagolebiewska.pl

Poprzedni

WSPARCIE KONDYCJI ZDROWOTNEJ – DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ OLEJKI CBD DO CODZIENNEJ RUTYNY?

Następny

Kultowe tusze do rzęs marki NOTE teraz na promocji w Rossmann!

Zobacz również to: