fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Pewnego dnia Kalina nieoczekiwanie staje się świadkiem morderstwa. Z dachu bloku, w którym mieszka, zostaje zepchnięty mężczyzna. Nastolatka chce jak najszybciej wrócić do domu, dopadają ją bowiem wspomnienia starszej siostry, która rok wcześniej popełniła samobójstwo.

W wejściu do klatki wpada na podejrzanego chłopaka, zaś na wycieraczce przed drzwiami swojego mieszkania znajduje list nawiązujący do zmarłej siostry.

Czy obie te śmierci są ze sobą powiązane?

Kalina już tego samego dnia w szkole spotyka tajemniczego uciekiniera z klatki. Dziewczyna nie da mu spokoju, póki nie dowie się, co chłopak wie na temat jej starszej siostry.

Agnieszka Kulbat – debiutowała w 2021 r. powieścią YA fantasy „Przeklęte dzieci Inayari”, będącą pierwszą częścią serii „Mojra”. Jej plany pisarskie nie ograniczają się jednak tylko do fantastyki; na wydanie czeka m.in. kolejny thriller YA. Z wykształcenia mgr inż. energetyki. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie ukończyła I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej. Przez lata uprawiała wyczynowo sport, na koncie ma m.in. tytuł Mistrza Europy Oyama Karate. Nie boi się wyzwań.

Poprzedni

Jutro, jutro i znów jutro

Następny

PODANO DO STOŁU

Zobacz również to: