fbpx
piątek, 17 maja 2024

Ślub – dzień, w którym spełniają się marzenia. Biała suknia, ukochany u boku, rodzina i przyjaciele wokół. Cudowne i piękne momenty, które zajmują w naszych sercach szczególne miejsce. Warto zachować wspomnienia tego dnia jak z bajki na zawsze. Możesz do nich wracać, dzięki kadrom złapanym podczas zabawy i uroczystości. Wystarczy na nie spojrzeć, by przypomnieć sobie wiele szczegółów i poczuć się jak tego dnia. W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz najpiękniej opowiedzieć o Waszym wyjątkowym dniu.

Ślub jak z bajki – fotoksiążka jak ze snu

Historia każdej miłości jest wyjątkowa. To niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu, w którym spełniają się marzenia z dzieciństwa. Te o białej sukni, ukochanym i bajecznym przyjęciu. Dlatego chcemy zapamiętać każdy detal, uśmiech, spojrzenie w oczy, zabawę z rodziną i przyjaciółmi, przysięgę… Jeszcze długo można byłoby wyliczać, jednak dzięki zdjęciom możemy utrwalić każdą sekundę tego wyjątkowego czasu. Będą one stanowiły fantastyczną pamiątkę dla Was, gdy podczas wieczorów we dwoje, ze wzruszeniem będziecie mogli wrócić do tego pięknego dnia i przeżyć go jeszcze raz.

Wyobraźcie sobie, że już jako małżeństwo organizujecie sobie randkę, na której wracacie do momentu ślubu, dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. To zdecydowanie „must have” wśród Młodych Par. Tak wyjątkowa forma będzie stanowiła godną oprawę dla ślubnych wspomnień. Wysokiej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się piękną i niezwykle elegancką pamiątką przez lata.

W czasie oglądania zdjęć z pierwszego tańca, na pewno przypominacie sobie dźwięki Waszej piosenki. Może chcecie jej posłuchać? Wystarczy, że na tej stronie wstawimy kod QR, który przeniesie Was do piosenki lub wideo z pierwszego tańca. To dopiero będzie niespodzianka! Wasze wideo możesz dodać w programie projektowym CEWE Fotoświat dostępnym na www.cewe.pl. Możesz tam wykorzystać już gotowe szablony, ozdobić projekt clipartami, tekstami. To wszystko sprawia, że fotoksiążka będzie tak wyjątkowa, jak Wasz wielki dzień.

Jeśli zależy Wam na wyjątkowym stylu CEWE FOTOKSIĄŻKI, to w przypadku ślubnej pamiątki, doskonale sprawdzą się uszlachetnienia złote, srebrne lub w kolorze różowego złota. Sama okładka także może być elegancka i stylowa. Możemy wybrać oprawę skórzaną czy lnianą. Te wyjątkowe fotoksiążki zostały wyróżnienie przez międzynarodowe jury TIPA World Award 2020. To najbardziej prestiżowa nagroda dla produktów fotograficznych na świecie.

Jedno jest pewne – w takiej oprawie nasza fotoksiążka będzie robiła wrażenie, na każdym członku rodziny, oglądającym zdjęcia.

Wykorzystaj zdjęcia na różne sposoby!

Młode Pary często decydują się także na sesje ślubne. To bardziej artystyczna forma zdjęć aranżowanych. Takie fotografie idealnie sprawdzą się jako pamiątka dla bliskich, czy nawet jako forma CEWE Fotoobrazu na ścianę. Do wyboru mamy wiele materiałów, na którym mogą zostać wydrukowane, między innymi może to być Plakat z drewnianą listwą, Fotoobraz na płótnie czy Zdjęcie na drewnie. W zależności od wnętrza, w którym ma zawisnąć, możemy wybrać odpowieni styl. Dodatkowo możemy nałożyć na zdjęcie filtr – na przykład czarno biały lub sepię, które sprawią, że nabierze wyjątkowego stylu. Możliwości jest naprawdę wiele!

Podaruj bliskim pamiątkę

Możemy także wykorzystać ślubne fotografie, by stworzyć prezent dla naszych najbliższych. W tym przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKA jest świetnym wyborem. Będzie wspaniałą formą podzielenia się wspomnieniami z tego szczególnego dnia z naszymi najbliższymi. Wyselekcjonowane i dobrane przez nas zdjęcia będą piękną pamiątką dla naszych rodziców czy dziadków. Bez wątpienia wspólne oglądanie takiej pełnej emocji fotoksiążki, będzie wzruszającym przeżyciem zarówno dla Pary Młodej jak i obdarowywanych osób. Marka CEWE oferuje także możliwość zapakowania fotoksiążki w pudełko prezentowe. Dzięki temu nie musimy martwić się o to jak wręczymy nasz podarunek. Będzie to piękna i wzruszająca niespodzianka.

Dzień ślubu i emocje jemu towarzyszące mogą wracać do nas, gdy tylko będziemy mieć na to ochotę. Niezależenie czy chcemy zrobić pamiątkę dla nas samych, czy naszym bliskim, wspomnienia zachowane w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI umilać będą każdy moment, w którym będziemy chcieli powspominać ten szczególny dzień.

Kolekcjonuj zdjęcia w CEWE MyPhotos i zapisz się do Newslettera

CEWE daje nam możliwość przechowywania zdjęć na wirtualnym dysku. Do dyspozycji mamy aż 15 GB miejsca na wszystkie fotografie. Co daje nam przestrzeń na około 5 tysięcy fotografii. Usługa ta jest bezpłatna. Co więcej – możemy przesyłać nasze kadry na dysk z różnych urządzeń, dzięki czemu znajdują się one w jednym miejscu, a my możemy je segregować, w taki sposób, by z łatwością odnaleźć konkretne fotografie. Opcji jest wiele: możemy odszukiwać zdjęcia po osobach, miejscach czy obiektach, lub po prostu ułożyć je chronologicznie.

Jeśli uwielbiasz inspiracje i konkursy, to z pewnością warto zapisać się do Newslettera marki! Dzięki tej opcji będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata CEWE.

Więcej inspiracji na www.cewe.pl

Poprzedni

DWA MUTANTY

Następny

Złuszczanie skóry to podstawa. Nietypowe kosmetyki peelingujące i złuszczające do twarzy

Zobacz również to: