fbpx
piątek, 1 grudnia 2023

Marka Kneipp organizuje konkurs, w którym do wygrania jest tygodniowy pobyt na Sardynii z utytułowaną wspinaczką sportową Aleksandrą Taistrą oraz ekspertkami marki. To kolejna inicjatywa w ramach kampanii „Naturalnie szczęśliwe”, która podkreśla siostrzeńskie wsparcie oraz siłę kobiecych kręgów w odnalezieniu drogi do siebie i szczęścia. Tym razem podróż do siebie rozpocznie się na magicznej Sardynii. Poza nagrodą główną do wygrania jest również 20 zestawów upominków i produktów marki Kneipp!

Kręgi kobiet, wspólne spotkania, wyjazdy, warsztaty to sposób nie tylko na odpoczynek od codziennych obowiązków, ale przede wszystkim na zatrzymanie się, pobycie ze sobą i stworzenie szansy na wsłuchanie się w siebie. To także czas czerpania od innych inspiracji, dawania i otrzymywania wsparcia już przez samą szczerą rozmowę. Taką okazją będzie wyjazd z marką Kneipp na Sardynię.

Podczas campu prowadzącymi spotkania będą psycholożka Ola Potykanowicz, fizjoterapeutka dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata, psycholożka i dietetyczka Agata Ziemnicka oraz wspomniana Ola Taistra, a także Ewa Łusiak, Marketing Manager marki Kneipp. Poza warsztatami w planie pobytu jest również zwiedzanie pięknych miejsc wyjątkowej Sardynii m.in. kanionu Goropu czy trekking na plaży Cala Luna, obcowanie z naturą i czerpanie inspiracji z jej siły i prostoty zarazem.

Droga, która daje siłę

Ola Taistra, jedna z najbardziej utytułowanych Polek we wspinaczce sportowej na arenie światowej, trenerka i instruktorka, miłośniczka natury, ambasadorka marki Kneipp codziennie wyrusza w drogę, która daje jej moc, choć równocześnie jest bardzo wymagająca. Taistra codziennie mierzy się z przeciwnościami, wyzwaniami ze strony natury i ograniczeniami ciała, których przezwyciężanie napędza ją do działania, daje satysfakcję, energię oraz motywację do wyznaczania i osiągania kolejnych celów. Wspinanie, podróżowanie w poszukiwaniu nowych ścieżek to jej spełnienie i droga do szczęścia.

Obejrzyj Film z Olą Taistrą –„Droga, która daję siłę”.

Droga do „Naturalnie szczęśliwej” siebie.

W poszukiwaniu drogi do siebie inspirować będą warsztatowe spotkania. Te wspinaczkowe, dostosowane do poziomu uczestniczek poprowadzi oczywiście Ola Taistra. O wyciszenie po aktywności zadba dr n.med. Małgorzata Jachacz-Łopata, która zapozna uczestniczki z refleksologią i pilajogą ku oddechowi i drodze do zrelaksowania ciała i umysłu.
O równowagę zatroszczy się psycholożka Ola Potykanowicz. Specjalizująca się w psychologii pozytywnej ekspertka Kneipp przekaże nie tylko ogrom wiedzy, ale też dobrych i inspirujących przemyśleń będących drogowskazem do osiągnięcia balansu w codziennym życiu, którego wszystkim tak bardzo nam brakuje.

Agata Ziemnicka, psycholożka i dietetyczka zaopiekuje filar Odżywianie filozofii Kneippa i przeprowadzi uczestniczki przez drogę do odżywiania ciała, słuchania jego potrzeb i jedzenia intuicyjnego. Świat roślin przybliży Ewa Łusiak, Marketing manager marki Kneipp.

Weź udział w konkursie!

Daj sobie szansę na tydzień w pięknych okolicznościach przyrody z wyjątkowymi kobietami. By wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę https://swiatkneippa.pl/konkurs/ i odpowiedz na pytanie „Co daje Ci siłę do podążania własną drogą? oraz kup produkty do stóp marki Kneipp za minimum 40 zł i zachowaj paragon.

Wyniki konkursu ogłosimy 13.04.2022. Poza nagrodą główną do wygrania jest również 20 zestawów upominków i produktów marki Kneipp!

Wyjazd organizowany jest przez markę Kneipp oraz The Little Rest.

#Kneipp #Kneipppolska #naturalnieszczesliwe
Instagram marki Kneipp: @Kneipp_Polska
Profil Facebookowy marki: @KneippPolska
Grupa Kneipp Team – Naturalnie Szczęśliwe: @KneippTeam

Poprzedni

Odzież dla dzieci - na co zwrócić uwagę podczas jej zakupu?

Następny

Wybierz swój idealny krem do twarzy od Herbal Care

Zobacz również to: