fbpx
niedziela, 10 grudnia 2023

W wielkanocnej ofercie Solidarności i Goplany znajdziemy w tym roku bestsellery ze stałej oferty, edycje limitowane oraz wyjątkową nowość. Na półki wracają sezonowe hity – figurki świąteczne i praliny w puszkach w kształcie ozdobnych pisanek. Unikalną nowością od Goplany jest jedyny w swoim rodzaju zestaw dla dzieci do zabawy w wielkanocne poszukiwanie słodyczy „od zajączka”.

Wielkanoc Polacy spędzają rodzinnie, przeważnie we własnym domu z najbliższymi. Coraz chętniej obdarowują się słodkimi upominkami „na zajączka” (słodycze w tym celu kupuje już 4 na 10 Polaków!) i bawią się z dziećmi w wielkanocne poszukiwanie jajek. Świętujemy coraz częściej aktywnie i kreatywnie! Goplana i Solidarność, jak co roku, będą towarzyszyć konsumentom w tych wyjątkowych dniach ze swoją słodką ofertą.

Goplana – ZABAWY WielkaMOC

NOWOŚĆ! Goplana ZABAWY WielkaMOC 1,2,3.. szukasz Ty! to kompletny zestaw do zabawy w poszukiwanie słodyczy „od zajączka”. Pudełeczko w formie koszyczka zawiera 6 figurek o smaku karmelowym w czekoladzie Goplana, 14 jajeczek z mlecznej czekolady Goplana oraz 18 drogowskazów z rewersem do pokolorowania. Każdy może ustalić swoje zasady gry lub skorzystać z instrukcji na opakowaniu. Doskonały pomysł na aktywną i kreatywną zabawę w domu lub na zewnątrz, dla małych i dużych.

Figurki świąteczne Goplana o smaku karmelowym w czekoladzie to coroczny hit sprzedażowy marki. Kolekcja bestsellerowych 9 figurek z wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka wraca w edycji limitowanej. Idealny słodki drobiazg na niezobowiązujący prezent i element dekoracji wielkanocnego stołu.

Tradycyjnie słodkich świąt od Solidarności

W ofercie marki Solidarność w tym roku królują piękne puszki w kształcie wielkanocnych pisanek, wypełnione pralinami Złota Wiśnia i Złoty Adwokat, dostępne w edycji limitowanej z eleganckim bilecikiem do wpisania dedykacji dla obdarowanej osoby. Dopełnienie oferty stanowi bestseller Solidarności, praliny Śliwka Nałęczowska w eleganckiej puszce z ozdobną kokardą. Słodkie upominki z klasą!

Specjalną ofertę wielkanocną uzupełniają najchętniej wybierane słodycze obu marek: czekolady Goplana, ciastka Jeżyki, batoniki Goplana Break, nowe bitesy Grześki Tyci oraz wyśmienite praliny marki Solidarność: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia w Likierze i Złoty Orzech oraz Czekoladki z Klasą.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Goplana

Goplana Zabawy WielkaMOC 1,2,3…szukasz Ty!, zestaw (330 g), sugerowana cena det.: ok. 19,99 zł
Goplana Figurka Zajączek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,29 zł
Goplana Figurka Baranek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,29 zł
Goplana Figurka Kurczaczek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.: ok. 1,29 zł

Solidarność

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie (250 g), limitowana puszka, sugerowana cena det.: ok. 24,99 zł
Złoty Adwokat (150 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok.14,99 zł
Złota Wiśnia w likierze (146 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok. 14,99 zł

Poprzedni

Czapki z głów – Batiste w ruch!

Następny

Nauka w domu – sprawdź, jakie sprzęty przydadzą Ci się w tym czasie

Zobacz również to: