fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

W Sephora listopad to czas kuszących ofert cenowych, obok których po porostu nie można przejść obojętnie. Już od kilku sezonów w swojej perfumerii online oraz perfumeriach stacjonarnych marka szykuje megaokazje i dołącza do grona firm, które celebrują przedświąteczny okres zakupowy tzw. Black Week oraz Black Friday.

To gratka dla wszystkich tych, którzy cały rok wyczekują jesiennych superpromocji, by kupić swoje ulubione kosmetyki i dla tych, którzy już w listopadzie rozpoczynają poszukiwania świątecznych upominków dla najbliższych. Jedno jest pewne – Sephora w listopadzie to idealna destynacja dla łowców cenowych okazji!

Black Week

Wraz z 19 listopada Sephora rozpoczyna czas szalonych ofert Black Week! Czekają na niego tysiące fanów piękna i również z tym roku nie będą rozczarowani – Sephora przygotowała bowiem super ofertę -30% na swoje bestsellerowe marki.

Co dwa dni na sephora.pl i w perfumeriach stacjonarnych pojawiać się będą nowe marki w tej ofercie. Wśród nich m.in. kultowe marki makijażowe dostępne wyłącznie w Sephora jak: TARTE, FENTY BEAUTY, HUDA BEAUTY, BENEFIT oraz marki pielęgnacyjne m.in.: ORIGINS, PHLOV czy OLE HENRIKSEN. W ofercie pojawia się również topowe produkty marek LANCOME, YSL, ARMANI czy ESTEE LAUDER i wiele, wiele innych. Nie zabraknie również w tym gronie marki SEPHORA COLLECTION. Warto regularnie odwiedzać sephora.pl i kanały społecznościowe Sephora, by sprawdzić które hot marki pojawiają się w ofercie w danym dniu.

Akcja potrwa do 26go listopada włącznie.

Black Friday

26 listopada rusza Black Friday! To kulminacja szalonych promocji w Sephora, która potrwa 3 dni i zakończy się w niedzielę wraz z północą. Marka szykuje super ofertę, którą odkryje jednak dopiero z wraz ze startem Black Friday – na sephora.pl i w swoich social mediach.

Podczas zakupów w Sephora skorzystać można z szeregu wygodnych usług, które sprawią, że zakupy staną się jeszcze szybsze, jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe jak: Click & Collect, Call & Collect, czy też ExpertChat i MySephora Beauty Advisor na sephora.pl, dzięki której podczas zakupów on-line skorzystać można z profesjonalnego doradztwa konsultantów doświadczonych w pracy z klientami w perfumeriach stacjonarnych.

Niedawno Sephora uruchomiła nową usługę: Sephora+ dostępną w każdej perfumerii. Na czym ona polega? – jeśli w trakcie wizyty w sklepie wybrany przez klienta produkt akurat nie jest dostępny w tej perfumerii stacjonarnej, lub jest z asortymentu wyłącznie z oferty sklepu stacjonarnego, to ma możliwość zamówić go szybko i sprawnie w perfumerii stacjonarnej ze sklepu online, korzystając z pomocy konsultanta, a Sephora bezpłatnie dostarczy go pod wybrany adres.

Jeśli zatem od dawna marzysz o tym, by uzupełnić swoje kosmetyczne zapasy o nowości kultowych, światowych marek lub wyparujesz okazji, by upolować jeden z topowych kalendarzy adwentowych – koniecznie śledź wyjątkowe listopadowe oferty w Sephora. Dzięki nim, możesz też skompletować wyjątkowe prezenty świąteczne dla swoich bliski i naprawdę sporo zaoszczędzić. Dzielenie się jest po prostu piękne!

Zapraszamy do perfumerii Sephora i na sephora.pl.

 

Poprzedni

Mała księga miłości

Następny

Ostatni Czarny Jednorożec

Zobacz również to: